Neuvěřitelné proměny s programem FITFAB Strong

Jste naprosto neskuteční!

Každý den nám chodí vaše proměny, které jsou naprosto parádní! Většina proměn se odehrála během jednoho měsíce cvičení videí FITFAB Strong, ve kterém jste udělali vážně skvělé pokroky.

A víte, co je nejlepší?

Že nám většina těchto lidí spolu s fotkou pošle i svůj příběh. Příběh o tom, že jsme jim změnili život. Že to není jen o tom, mít méně centimetrů přes břicho nebo pár kil dolů.

Cítíte se líp, svěží, úžasně a cvičení vás baví. Možná jste s námi našli nový smysl nevzdávat to a bojovat. Možná jste začali poprvé v životě pravidelně cvičit. To je pro nás ta největší odměna! Za to vám děkujeme a pro motivaci a inspiraci přikládáme úspěchy, které jste dokázali a poslali nám:

Ivča: Už žádné výmluvy!

Ivča se vyfotila po 3 týdnech cvičení verze MAX:

“Začala jsem více jíst, nejedla jsem někdy skoro nic. Dodržuji pitný režim. Cvičím pravidelně a fakt poctivě. Po týdnu, kdy jsem se nemohla ani pohnout už je bolest pryč, samozřejmě svaly cítím, ale je to už taková příjemná bolest. Teď už si dávám bacha na správnost provedení cviků. Cvičím jen FITFAB Strong verzi MAX. Nechci už žádné výmluvy, že jsem unavená, nevyspaná, nebo že mi není dobře. Pojďte do toho taky a vydržte!”

Další proměna patří Evě:

Eva: Naše nejvěrnější

Evča patří mezi nejvěrnější členky naší facebookové skupiny FITFAB Strong parta. Byla jedna z prvních, kdo ve skupině zveřejnil svou proměnu a jde spoustě lidem příkladem. Patří mezi nejaktivnější členky, odpovídá na většinu dotazů a vždycky umí nádherně namotivovat ostatní nebo jim poradit.

Víc takových, jako Evička!

Niki: Vidím rozdíl hlavně v kondičce

Svoji proměnu nám zaslala i Nikča, která o programu napsala i článek na svůj blog.

“Program cvičím už tři týdny a můžu říct jen samou pochvalu na lidi, kteří ho vymysleli. Připadám si více zpevněná, zformovaná, kondička se mi hodně zlepšila a líp se mi dýchá. Mám fakt radost a myslím, že teď jsem se z té zimní depky docela dostala a to je dobře. Člověk by měl dělat věci, co ho baví, jinak by se přes tu zimu zbláznil a celkově v životě bychom měli dělat to, co nás naplňuje . Já myslím, že jsem to objevila . Baví mě dělat tohle.”

Peťa: Jsem spokojenější a nabitější energií

Peťa nám poslala i nějaká zajímavá čísla:

Začátek / po měsíci / po 2 měsících

 • váha: 76 / 72 / 69,5 kg
 • pas: 73 / 71 / 68 cm
 • břicho nejširší část: 101 / 93 / 90 cm
 • boky: 108 / 101 / 98 cm
 • stehno: 65 / 61 / 58 cm

Výborná práce, Peťo!

“Mám za sebou druhý měsíc a jsem pořád stejně nadšená! Ještě jednou moc díky všem, kdo se na FITFAB Strong podílel… zbožňuju vás!”

Týna: Jillian vám jen tak nenapíše!

Týna se do toho pustila spolu s přítelem a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat!

“Kažpdopádně, nečekala jsem, jak rychle se mi zlepší kondička. První týden jsem zvládala těžce některé cviky, hrozně rychle jsem se zadýchala nebo jsem na některé cviky ani neměla sílu. Po čtyřech týden jsem zaznamenala obrovský rozdíl, kdy jsem zvládla u některých cviků i těžší verzi.”

Peťa: Pro nadšení si i v neděli dávám jógu

Peťa je důkazem toho, že vás cvičení baví. Představte si, tahle kočka si místo volné neděle dává naši jógu. To je nadšení! Jsme za to moc rádi, ale připomínáme, že je velmi důležité také umět odpočívat.

Vaše proměny každý den plní skupinu FITFAB Strong parta a za to jsme neuvěřitelně rádi. Vaše příběhy ostatní motivují a inspirují, proto nepřestávejte.

Nikdy totiž nevíte, komu budete příkladem a komu třeba můžete změnit život.

Jste boží a jen tak dál!

Tým FITFAB Strong

(Pokud byste chtěli vidět, jakou proměnou si prošla Andy, mrkněte sem!)

4 thoughts on “Neuvěřitelné proměny s programem FITFAB Strong

 1. Jana Reagovat

  Dobry den. Mela bych zajem o promenu. Muzu blizsi informace. Dekuji Jana

  • Andy Pavelcová Autor článkuReagovat

   Jani, stačí, když si pustíš naše videa v sekci “VIDEA” nebo na našem Vimeu FITFAB Strong 🙂 Ať se líbí!

 2. Lenka Reagovat

  V pátek jsem začala 4 týdenní výzvu, a musím říct, že mě nikdy takhle moc cvičení nebavilo!❤️ Baví mě tak, že už nemám výmluvy, že jsem unavená apod. Děkuji moc!❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *