Kdo se s námi zapojil do výzvy NEBUĎ LEDŇÁK?

Slibovali jsme, že únorová výzva bude něčím speciální. A máme obrovskou radost, že vám můžeme představit několik výjimečných osobností, které se rozhodly ve spolupráci s námi podpořit náš projekt a zapojit se tak do výzvy Nebuď ledňák a motivovat tím i vás k lepším výkonům.

A protože už brzy budeme v půlce výzvy, kdy část lidí začíná odpadat, chceme vám představit všechny, kteří poctivě výzvu jedou nebo ji alespoň zkouší, abyste si je mohli nasledovat a trošku vás motivovali k trpělivosti a vytrvalosti!

Jak jsme Fitfabíky vybírali?

Chtěli jsme osobnosti, které mají zdravý přístup ke cvičení, stravě i životu. Jsou to lidé, kteří svým pozitivním životním postojem motivují mnoho lidí cvičit a snaží se jim pomáhat stejně jako my.

Nevybírali jsme klasické blogerky, které propagují každý druhý výrobek. My jsme chtěli stejně praštěné, milé a fajnové lidi, kteří budou cvičit s radostí, odhodláním a zapojí vás do toho.

Ať už jsme vybrali běžce, tanečníky, fitnessáky nebo jiné sportovce, všichni mají jedno společné – umí vás správně motivovat, dobře vést a jsou nám neuvěřitelně sympatičtí.

Proč jsme Fitfabíky zapojovali?

Přelom ledna a února je totiž zlomové období pro mnoho lidí, kteří se na Nový rok rozhodnou cvičit, ale postupem času to vzdávájí. Pak si ale v květnu vzpomenou, že se vlastně blíží plavková sezóna a začnou nezdravě a rychle hubnout.

A tomu chceme dát KONEC!

Věříme, že se nám díky ambasadorům podaří program dostat do co možná nejvíce domácností, kde třeba pravidelný pohyb není každodenní součástí života a pomůžeme tak na cestě ke zdraví a štěstí někomu dalšímu, kdo o nás ještě neví.

Naše programy byly, jsou a budou VŽDY zdarma. Chceme umožnit cvičit co nejvíce lidem, kteří z nějakého důvodu nemají čas, peníze nebo prostor na to, chodit do fitka nebo na skupinové lekce.

A naši ambasadoři – fitfabíci, byli tak úžasní, že do této obrovské výzvy jsou s námi.

Mockrát jim děkujeme za podporu a rádi bychom je jednoho po druhém představili, protože si zaslouží vaši pozornost – budou totiž cvičit spolu s vámi a díky jejich pravidelnému sledování vás mohou motivovat nepřestat. Čím více lidí uvidíte každý den nebo týden cvičit, tím spíše nepřestanete!

Takže na nic nečekejte a rovnou si nasledujte tyhle úžasňáky!

Andy Štěchová

Věčně usměvavá pozitivní duše, která kromě super sportovních příspěvků přidává i naučné a informační posty z oblasti výživy nebo motivace! Andy opravdu fandíme a pod každý post bychom se podepsali!

Instagram: @andy.stech

Youtube: Andy Štěchová

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Štěchová (@andy.stech),

 

Terka Havránková

Terka je fakt živel. Každý den cvičení navíc natočí suprové video, ve kterém shrne nejlepší momenty ze cvičení. Nádherně fotí a nejradši běhá po horách!

Instagram: @tereza_havrankova

Instagram Spartanské skupiny, kterou Terka vede: @stg_sumperk

Facebooková stránka Spartanské skupiny, kterou Terka vede: Spartan Training Group Šumperk

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený T • H A V R A N K O V A (@tereza_havrankova),

 

Makybfit

Pozitivní a kouzelná duše, která je neuvěřitelným motivátorem do cvičení a pečení! Kromě Instagramu ji najdete i na YouTube Maky Bašková!

Instagram: @makybfit

Youtube: Maky Bašková

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maky, 17. | ?? (@makybfit),

 

Klárka Waldhauserová

Klárka, děvče ze severu, které má Instagram, u kterého si poslintáte telefony! Takové dobroty umí jen v Mikyně!

Instagram: @klara_waldhauserova

Instagram úžasné kavárny kde Klárka pracuje: @mikynapoint

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Klára (@klara_waldhauserova),

 

Aneta špageta

Anet jako malá nebyla žádným fanouškem sportu. V těhotenství dokonce přibrala 30 kilo. Pak se ale sebrala a rozhodla se, že něco se svým životem a tělem udělá. Jak se jí to povedlo, se dozvíte na jejím super pozitivním Instagramu!

Instagram: @aneta_spageta

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @aneta_spageta,

 

Péťa Pumprlová

Péťa je důkazem toho, že mamky nemusí být nudařky, které na nic nemají čas. Peťa cvičí, vaří a na Instagramu se dělí o svůj jídelníček. Na profilu má dokonce výběr stories Fitfab, kde sdílí své pokroky ve výzvě – určitě tam mrkněte!

Instagram: @petpumprlova

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený petra pumprlova (@petpumprlova),

 

UltraKatka Kašparová

Chytrá, krásná a ještě ultrarychlá! Tahle supermanka vám vytře zrak tím, co všechno v životě zaběhla. Víte, za kolik Katka uběhne 100 km? Ne? Tak se mazejte podívat!

Instagram: @ultrakatka_kasparova

Facebook: UltraKatka Kateřina Kašparová

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kateřina Kašparová (@ultrakatka_kasparova),

 

Terka Šerková

Terezka vypadá jemně a křehce, ale umí za to pořádně vzít! Že si tyká s grafikou a designem, poznáte už na první pohled. A že už si tyká i s naším fitness programem, poznáte z jejího stories výběru FITFAB!

Instagram: @terezaserkova

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený T Ξ R Ξ Z Λ (@terezaserkova),

 

Ivik Run

Nejusměvavější tvář Instagramu! Motivace na třetí! Ivča s námi kromě neustálých běžeckých tréninků stíhá i běhat a i na jejím instagramovém profilu najdete výběr toho, jak poctivě cvičí. Ivko, klobouk dolů!!

Instagram: @fit_ivik_run

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený IvikR (@fit_ivik_run),

 

Radu runs

Radu potkáte pobíhat hlavně venku. Ať už po vlastních nebo na běžkách. Proto jsme ohromně rádi, že se s námi pustila do výzvy a někdy si zacvičí i s námi doma. Nebo to, Radu, hecneš někde venku? 😀

Instagram: @radu.runs

Blog: raduruns.com

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radu Runs (@radu.runs),

 

Sára the běžec

Určitě víte, že celý náš FITFAB tým tíhne k běhu. A tak jsme nemohli Sáru vynechat! Souhlasíme s názorem, že je zima ideální na motivaci k běhu. Nutí vás neustále běžet. V momentě, kdy zastavíte, umrznete!

Instagram: @sarka.the.bezec

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Saruse ?‍♀️ (@sarka.the.bezec),

 

Týnka Kuttová

Týnka je na sociálních sítích jako doma! Do únorové výzvy se pustila fakt naplno a její pokroky nás fakt baví sledovat! I tady najdete na Instagramu výběr stories #nebudlednak a čeká vás tam nejen motivace do cvičení, ale i jiných sportů nebo do přípravy skvělých jídel!

Instagram: @tynaku1

Youtube: TynaKu

Tik Tok: @tynaku

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Kuttová? (@tynaku1),

 

Vendyy

Vendy prostě milujem. Tohle usměvavé stvoření vás nakazí věčně dobrou náladou a pozitivním přístupem. A na co se můžete těšit? Na Vendy blogu se možná chystá článek o motivaci cvičit, a té není nikdy dost! Už se, Vendy, těšíme!

Instagram: @vendyy_u

Blog: vendyy-u.blogspot.com

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendyy (@vendyy_u),

 

Simča Duffeková

Simča je crossfiťák a jogín v jednom, a tudíž důkazem všetrannosti, kterou naprosto podporujeme! Přidejte se k Simče a nechte se každý den nabíjet pozitivní energií a věčným úsměvem!

Instagram: @simona_duffekova

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Simona (@simona_duffekova),

 

Verča Divišová

Veru nás baví svou upřímností, bezprostředností a hlavně skvělými videi ve stories! Verči příspěvky najdete i pod hashtagem #žítlépe a věřte, že se kromě zábavy i něčemu naučíte.

Instagram: @girlynut

Blog: girlynut.wordpress.com

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Divišová (@girlynut),

 

Lea Vokálová

Leu nepřehlédnete! Sportovkyně tělem i duší. Pokud hledáte trochu odreagování ze světa atletiky, nasledujte si právě Leu:

Instagram: @leonavokal

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leona Vokalova (@leonavokal),

 

Kačí Paprocká

Kačí je ukázkou opravdové motivace a je jedním z našich nejmladších Fitfabíků. Najít ji můžete i na YouTube a doporučujeme její jógovou challenge se ségrou!

Instagram: @its.duckie

Youtube: Duckie

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kačí Paprocká (@its.duckie),

 

Týnka Straková

Že tu máme jen samé fitnessky nebo běžce? Ani náhodou! Týnka je florbalistka, tyká si s atletikou a motivuje spousty mladších lidí po škole neprásknout tašku do kouta a hodit si nohy na stůl, ale pořádně na sobě makat!

Instagram: @kris_ty_n

Youtube: Týna

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Straková (@kris_ty_n),

 

Anička – Těhu v běhu

Jestli si někdo zaslouží nás neskonalý obdiv, je to Anička. Aktivní maminka, vždycky usměvavá, vždycky skvělá! Autorka báječného a hlavně užitečného blogu Těhu v běhu, který doporučujeme nejen maminkám, které chtějí běhat, ale které si plánují těhotenství užít aktivně a s dobrou náladou.

Instagram: @tehuvbehu

Blog: tehuvbehu.cz

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Těhu v běhu (@tehuvbehu),

 

Barča Lišková

Barča je také maminka, ale hlavně pohodářka, která má nad věcmi nadhled. Půlmaraton si střihla za hodinu a třičtvrtě, takže si na ni jen tak někdo nepřijde! A jsme moc rádi, že do cvičení šel i její Radek!

Instagram: @barbora.listicka

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Asics FrontRunner CZE ??? (@barbora.listicka),

 

Radek Liška

Co by to bylo za výzvu bez chlapů? Radka jsme prostě museli ukecat! Vždy s úsměvem, vždy připraven a v běhu by nás sbalil do kapsy všechny!

Instagram: @runner_radek_foxik

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radek Liška ? (@runner_radek_foxik),

 

Katarína runner

Protože chceme kromě Čechů zvednout z gauče i Slováky, s cvičením se k nám přidala i Katarína! Kromě sportu Káťa i tvoří, tak se nazapomeňte mrknout!

Instagram: @katarinarunner

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený katarína Lehotská (@katarinarunner),

 

Natyla Tolarová

Natyla je duší fitfabstrong. Správně trhlá, plná energie, nebojí se ničeho, nikoho a zapojí se s námi i do dalších výzev, které pro vás chystáme!

Instagram: @natalie.tolarova

Youtube: Natyla

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natálie Tolarová (Natyla) (@natalie.tolarova),

 

Děkujeme moc všem, kdo jste se do toho s námi opřeli. Věříme, že naše cvičení zvládneme dostat do každé české i slovenské domácnosti a ukážeme tak lidem, že má smysl žít zdravě a nemusí to být jen boj s postavou a trápení s jídlem.

Pojďte do výzvy Nebuď ledňák s námi. Pozdě opravdu není! Začít můžete třeba hned teď!

Děkujeme, že jste toho součástí.

Váš tým FITFAB Strong

 

Už nás sledujete na Instagramu

2 thoughts on “Kdo se s námi zapojil do výzvy NEBUĎ LEDŇÁK?

  1. Martina Reagovat

    Jste suproví.. Je mi 45 let a tak si říkám, proč bych v tomto věku nemohla vypadat dobře a hlavně se cítit fyzicky skvěle, mám sedavou práci a hrozně mě bolí záda, ale po tomto cvičení se cítím opravdu skvěle, důležité je vydržet a zamilovat si to … moc moc děkuji za krásné cvičení.. 🙂

  2. Kateřina Reagovat

    ahoj cvičení je super! je mi 41,také mám sedavou práci,takže to potřebuji jako sůl! a hlavně je to zadarmo!!
    zapojila jsem se do 30 den. výzvy,ale tu musím platit.. jste skvělí!!díky moc Katka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *