PROBĚHLO: Andrejka na Dnech Zdraví a Pohybu 2019

Kdy: 14. října 2019

Kde: Jindřichův Hradec

Pořádá: Fakulta managementu VŠE

Více o akci zde.

Jsme moc pyšní, že můžeme být součástí této báječné akce. Stojí za ní skupinka nadšenců, a tak se koncept celé akce v mnohém podobá myšlence FITFAB Strong.

Dny zdraví a pohybu Jindřichův Hradec uskutečnila v roce 2018 poprvé skupinka přátel a studentů Fakulty managementu VŠE. Spojila je jedna velice důležitá věc, a to pomáhat, zcela nesobecky, ostatním lidem. Společně vdechli život sérii přednášek a sportovních a pohybových aktivit.

Cílem celé akce je všem ukázat, že je možné přistupovat k životu lépe. Zdraví by totiž mělo být prioritou každého z nás. Právě zdraví, zdravý životní styl a dostatek pohybu k sobe neodmyslitelně patří a jsou velkým krokem ke spokojenějšímu životu.

Náš tým FITFAB Strong  se s konceptem a myšlenkou celé akce shoduje na 100 % a jsme ráda, že Andrejku můžete na této akci vidět.

Zacvičím si?

A nejen to.

Ano, samozřejmě si s Andrejkou budete moci zacvičit. Ale až po přednášce.

Od 17:00 do 18:30 bude mít Andrejka na starosti přednášku o FITFAB Strong, pro ty, kteří nás třeba neznají, ale i pro ty, kteří nás znají a chtějí se jen dozvědět víc o našich začátcích, a o zdravé stravě.

Od 19:30 do 20:30 si s Andrejkou už se s Andrejkou pořádně protáhnete. Andrejka povede lekci jógy a něco nám říká, že se plankům nevyhnete.

Andrejka už je ostřílená účastnice této akce. Přítomna byla i na jejím ročníku, na kterém byl krom jiného workshop Loono, byla zde u možnost Alfa Run výběhu, přednáška Tomáše Stankovského a další.

Stejně a ještě více nabitý program můžete čekat i letošní ročník!

Tak vás čekáme, 14. října 2019 od 17:00 v Jindřichově Hradci!

Těším se na vás.

Andrejka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *