PROBĚHLO: FITFAB Strong na Bezvafestu

Kdy: 18. června 2022

Kde: Litoměřice

Pořádá: Bezvafest

Cena: 1399 Kč 1. vlna, 1 699 Kč druhá vlna

V sobotu 18. června jsme se mohly společně potkat na rodinném litoměřickém Bezvafestu, který se po dvouleté pauze konal na Střeleckém ostrově od 10. hodin až do večera.

Nadupaný program byl tedy až k prasknutí a my jsme moc rády, že jsme mohly být jeho součástí. I přes teploty atakující červnové rekordy ale o účastníky nouze rozhodně nebyla.

CO JE BEZVAFEST?

Bezvafest je festival pro celou rodinu, který nabízí dvě stage s programem pro nejmenší až pro ty nejstarší – vystoupili například Štístko a Poupěnka, Míša Růžičková, Pokáč nebo Ben Cristovao, atrakce zdarma, beauty zónu, gaming zónu, sportovní zónu, retro zónu a další.

Střelecký ostrov ležící poblíž centra Litoměřic se v sobotu proměnil v pulzující centrum zábavy, jídla, hudby a sportu.

KDE SI ZACVIČIT S FITFAB Strong?

Za FITFAB Srong se na festival vydaly Nikča s Andrejkou a vy jste s nimi měly možnost si zacvičit hned na dvou místech. Svůj program měly holky v Beauty zóně, kde od 11:00 a 16:00 vedly lekce – Niki dopolední posilování, Andrejka odpolední jógu.

Druhou možností, jak si s námi zablbnout, bylo během našeho vstupu na hlavní stagy v 13:15. Připravenou jsme pro vás měly choreografii, jež se snadno naučili i ti nejmenší.

Tak co, byli jsme na Bezvafestu? A kde se uvidíme příště?

Niki a Andrejka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *