PROBĚHLO: Andy na konferenci Moderní Fitness Výživa 2019

Kdy: 30. listopadu 2019

Kde: Impact HUB Brno

Pořádá: Fitness Institut

Vstupenky a více informací naleznete zde

Naší milé Andy se dostalo více než milého pozvání na skvělou akci/konferenci Moderní fitness výživa. 

Moderní fitness výživa je konference zabývající se dynamickým vývojem, kterým právě zdravá výživa a zdravé stravování prošly. Poslední roky zaznamenáváme stírání dřívějších zažitých konceptů a zavedení nových výživových směrů.

Během konference se představí několik profesionálů, kteří vás seznámí se svým pohledem na tyto změny. Dozvíte se, co všechno hraje roli ve vztahu k výživě, vaší postavě a výkonu, ale také jaké výživové postupy můžete využít jako nejefektivnější pro zdraví, rozvoj svalové hmoty, síly, zlepšení výkonu a snížení množství tuku v těle?

Andy se představí v hodinu a dvacet minut trvajícím diskuzním panelu od 16:10 do 17:30. Společně s Týnou z @tojidlo, Luckou Minářovou a Janou Zahradníkovou Vaňkovou si společně popovídáme na téma “Moderní výživa”.

Na seznamu přednášejících se letos objevila velká jména z tohoto oboru, a to například: PharmDr. Margit Slimáková, Mgr. Jan Caha, Mgr. Petr Loskot, Ing. Mgr. Veronika Pourová a Mgr. Andrea Jakešová z NeHladu.cz a další.

Můžete se těšit i na mnoho doprovodných aktivit, jako je měření InBody, prezentaci novinek sportovní výživy a ochutnávky a bohaté občerstvení od partnerů akce Activbox.

Tak si se mnou a dalšími přijďte popovídat a něco nového se dozvědět!

 

Vaše Andy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *