PROBĚHLO: Andy na konferenci Osobní růst 2020

Kdy: 26. ledna 2020

Kde: KD Ládví

Pořádá: GrowJOB Institut

Cena: 1590 Kč při včasné registraci do 30.11. včetně, poté 1990 Kč

Vstupenky na akci můžete zakoupit zde.

Jak nejlépe odstartovat další rok než pořádnou dávkou motivace a sebevzděláváním. To je v kombinaci s motivací od naší Andy, které se opět dostalo pozvání na konferenci Osobní růst, kterou již po několikáté úspěšné pořádá společnost GrowJOB Institut, skvělý program!

O CO JDE?

Konference Osobní růst slibuje 1 den plný přednášek , best practices a networkingu, 7 hodin nadupaných cennými radami, zkušenostmi a know-how. Na celé akci vystoupí 8 řečníků, kteří vás svými příběhy namotivují a inspirují.

Společnost chystá již několikátý ročník této konference, a tak je úspěch dopředu zaručen takřka jistě.

NA KOHO SE MŮŽU TĚŠIT?

Na konferenci se na pódiu určeném pro speakery vystřídá osm řečníků. Mezi nimi budou například Paula Fassati – zakladatelka projektu Lepší rodina, lektorka a konzultantka v oboru vztahového poradenství a výchovy dětí, Petr Ludwig – autor knihy Konec prokrastinace, zakladatel GrowJOB Institut a podcastu Deep Talks, a další.

V neposlední řadě, spíš v té dost první, se můžete těšit na naší Andy Pavelcovou.

Jak všichni víte, Andy je autorkou online fitness programu, jehož cílem je zvednout Čechy a Slováky z gauče a naučit je zdravěji žít. Projekt vznikl úplnou náhodou, s obrovským finančím riskem a v partě dvou holek, které si splnily sen. Dnes, po necelém roce a půl, se na projektu podílí téměř sto lidí a program, který je zcela zdarma, se každým dnem šíří do stále více domácností. Smyslem není donutit lidi bezhlavě cvičit, ale přemýšlet o svém těle, vztahu k jídlu a sportu a především k sobě samým. Krom jiného je Andy především také právnička v advokátní kanceláři eLegal a její surfování mezi vlnou fitness a právem je brilatní.

Míst je omezený počet, tak neváhejte a přijďte si uzmout svůj kus motivace a vyrůst.

Těším se na vás!

Andy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *