FITFAB Talks

Jedním z dalších konceptů, který pravidelně pořádáme, jsou akce s názvem FITFAB Talk. Původ názvu je zcela očividný. Na těchto dýchancích se hodně povídá a prostor dostane kromě našeho týmu opravdu každý.

Co jsou FITFAB Talks?

Jde o jednu z prvních off-line akcí, se kterou jsme přišli.

Rády předáváme naše vědomosti a zkušenosti dál, pomáháme s motivací, snažíme se šířit osvětu o zdravém přístupu k pohybu, a tak jsme vymysleli FITFAB Talk akce, na kterých se nás fanoušci mohou ptát na své vlastní problémy a dotazy, pokud je nechtějí řešit jen po zprávách na Facebooku. Talk je taková komorní přátelská přednáška s prostorem pro všechny účastníky.

Témata Talků jsou vždy dopředu známá a řádí se mezi ně povídání o zdravé stravě, mýtech ve výživě, témata jako motivace, zdravý přístup k sobě, aktivní životní styl, time management a další.

Stejně jako u většiny našich projektů, i zde odpovídáme tématy na poptávku našich fanoušků, a to především vzhledem k ročnímu období a aktuálním trendům.

Jak? Kdy? Kde?

FITFAB Talks nejsou pravidelné akce, které by se konaly jednou za 14 dnů. Během roku jich stihneme většinou tak čtyři až pět a dopředu je ohlašujeme zde na webu Naživo, na našem Instagramu a na Facebooku.

Akce je veřejná, počet účastníků je ovšem omezem, a vstupenky najdete na našem e-shopu.

FITFAB Talk pořádáme ve velkých městech a těmi jsou Praha a Brno. Pro účely talků vybíráme útulné kavárny v centru měst s plátnem a projektorem, ale hlavně výbornou kávou, vínem a dortíky, protože z takovému povídání se něco dobrého prostě krásně hodí!

Tak sleduje náš web a sociální sítě, abyste se o dalším FITFAB Talku dozvěděli co nejdříve.

A my se na vás všechny už teď moc těšíme!

Tým FITFAB Strong

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *