PROBĚHLO: Liberec Nature Run 2019

Kdy: 5. října 2019

Kde: Liberec, náměstí před radnicí

Pořádá: RunCzech

Cena: podle délky trati (12 km a 23 km)

Více info o akci zde. 

Rok se s rokem sešel a je tu opět konec běžecké závodní sezóny.

Minulý rok ji krásně ukončil zbrusu nový závod ze série RunCzech Liberec Nature Run. A stejně jako loni, i letos se postavíme ve složení Andy, Andrejka a Niki na start.

Liberec Nature Run je závod pro RunCzech hodně specifický. Jak všichni asi víte, RunCzech se specializuje spíše na pořádání a organizaci velice prestižních silničních závodů v Praze a ve větších městech ČR. Tímto konceptem ale odpovídá na poptávku všech, kteří milují běhy v přírodě, ale chtějí si užít perfektní organizaci a zázemí.

Liberec Nature Run, jak už název napovídá, startuje v samotném srdci Liberce na náměstí před radnicí. Máte možnost si vybrat ze dvou délek tras, 12 a 23 km. Na obou trasách očekávejte nějaké to převýšení, ale není to nic, co by se nedalo, až na ten šílený lom, zvládnout. Odměnou vám budou překrásné výhledy a příroda a běžcům, kteří se rozhodli pro delší trasu, i nádherný přeběh přehrady. Závod stojí určitě za tu námahu!

Andy, Andrejka i Niki si vybraly delší trasu a můžete je tam potkat během 23 kilometrů. Určitě se ale stavte, když nás potkáte v zázemí, před startem, po startu, či během trasy! Moc rády se s vámi uvidíme.

Registrace jsou stále otevřeny, takže pokud se nám podařilo vás přesvědčit, neváhejte a běžte se registrovat na stránky RunCzech.

Přejeme všem hodně štěstí!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *