PROBĚHLO: Spouštíme online akademii!

Foto: Jana Holcová

Kdy: akademie se spustí 8. listopadu 2020

Kde: online na webu akademie (dáme vědět!)

Autor: Andy Pavelcová

Kapacita: neomezená, akademie je online a přihlásit se do ní může kdokoliv

Co je online akademie?

Online akademie je nový projekt Andy. Jde o vzdělávací platformu, která obsahuje databázi výukových videí plných praktických tipů, ukázek a návodů na zdravější životní styl.

Akademie sdružuje odborníky na jednotlivá témata z oblasti fitness a výživy, kteří vám předají část svých znalostí v té nejsrozumitelnější a nejzábavnější formě. A hlavně – z pohodlí domova.

Foto: Jan Weiser

Jak to celé bude fungovat

Akademie obsahuje 56 lekcí o délce 20 – 70 minut. Začít studovat můžete kdykoli v průběhu roku, a pokud budete studovat v tempu průměrně 7 lekcí týdně, budete mít hotovo za dva měsíce.

Akademie je zpoplatněná a vybrat si budete moci z akademie o stravě a akademie o cvičení. Studovat ale můžete i obě dvě najednou.

Celé studium zakončíte certifikátem, pokud zvládnete závěrečný test. Ten prověří, zda jste látku opravdu pochopili a zda si umíte poradit v běžném životě – třeba na nákupu vhodnějších potravin nebo při sestavení tréninku v posilovně.

Cílem akademie je naučit veřejnost zdravě a kriticky myslet, protože to, jak se svému tělu nyní chováme, nám jednou vrátí. A bez znalostí kontextu, všech pravidel a schopnosti poradit si v praxi, to většinou nefunguje.

Moc se těšíme a do diářů pište 8. listopadu!

?

Zajímá vás o akademii víc?

Přečtěte si Andy článek o tom, jak vznikala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *