PROBĚHLO: Andrejka a Andy na NutriGeeks 2019

Kdy: 6. října 2019

Kde: Divadlo Mana, Praha

Pořádá: NEHLADU.CZ

Více info o akci zde. 

Zajímá vás, jak byste se jako sportovec měl stravovat? Co to je ketogenní dieta? Jak rozmanité mohou být alergie a intolerance na potraviny, či kdo je odborníkem na výživu a jak se se nenechat napálit?

Na všechny tyto otázky se dozvíte odpovědi na letošním ročníku výživové konference NutriGeeks 2019 pořádané nutričními terapeutkami z NEHLADU.CZ.

Potkat se máme možnost 6. října 2019 v pražském divadle Mana od 8 do 17 hodin. 

UVIDÍM SE S FITFAB?

Ano! Na konferenci budou za tým FITFAB Strong přítomny Andrejka s Andy.

Od 8:15 si společně s holkama budete moci zacvičit naši klidnou ranní Coffee Yogu. Ideální start do celého dne přednášek a workshopů. Stačí si vzít sportovní oblečení a jógamatku a můžeme se do toho s chutnou kávou pustit!

A jelikož se jedná o konferenci o výživě, nesmí mezi řečníky chybět ani naše Andrejka.

Andrejka, jejíž přednáška ponese název “11 dotazů, na které se nás klienti nebáli zeptat”, nás blíže seznámi nejen s těmito dotazy, jak už název napovídá, ale především s palčivými odpověďmi na ně.

A KOHO USLYŠÍM DÁL?

Mezi řečníky se můžete těšit i na Martina Krobota, který vás blíže seznámí s tím, kdo z trojice poradce, terapeutm či specialista, je opravdu pověřený a vhodný k rozdávání rad v oblasti výživy.

Nebo například na Elišku Pivrncovou, specialistku na výživu během kojení a v mateřství. Eliška je profíkem v tomto vrtkavém oboru a sděli současným, či nastávajícím maminkám to, co by měly vědět, aby jejich miminko bylo spokojené a zdravé.

I na této akci se na vás budeme moc těšit!

Andrejka a Andy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *