PROBĚHLO: Andrejka na konferenci Osobní růst 2021

Kdy: 6. února 2021 od 9:30

Kde: on-line z domu

Pořádá: GrowJOB Institut

Cena: 990 Kč při včasné registraci do 31. 1. včetně, poté 1 290 Kč

Vstupenky na akci můžete zakoupit zde.

Jak nejlépe odstartovat další rok než pořádnou dávkou sebevzdělávání. To Tu vám zajistí bohatý sobotní program konference Osobní růst, kterou již po několikáté úspěšné pořádá společnost GrowJOB Institut. Těšte se na zajímavé speakery, mezi kterými vystoupí i Andrejka Mokrejšová.

O CO JDE?

Konference Osobní růst slibuje 1 den plný přednášek , best practices a networkingu, 6 hodin nadupaných cennými radami, zkušenostmi a know-how. Na celé akci vystoupí 8 řečníků, kteří vás svými příběhy namotivují a inspirují.

Společnost chystá již několikátý ročník této konference, a tak je úspěch dopředu zaručen takřka jistě.

NA KOHO SE MŮŽU TĚŠIT?

Na konferenci se na pódiu určeném pro speakery vystřídá osm řečníků. Mezi nimi budou například Petr Ludwig – autor knihy Konec prokrastinace, zakladatel GrowJOB Institut a podcastu Deep Talks, Honza Vojtko – autor knihy Vztahy a mýty, párový terapeut, tvořitel podcastů pro Deník N, další.

V neposlední řadě se těšte na Andrejku Mokrejšovou.

Andrejka Mokrejšová je jednou z lektorek FITFAB Strong. Na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy vystudovala obor nutriční terapeut a aktuálně dokončuje obor nutriční specialista. Jako nutriční terapeutka pracuje na oddělení nefrologie v Berouně. Věnuje se jak léčebné stravě, zejména pacientům v predialýze, dialyzovaným pacientům a diabetikům, tak stravě preventivní. Provozuje také nutriční poradenství pro klienty, kteří se snaží upravit svůj jídelníček nebo mají zájem o sestavení jídelníčku na míru s různými cíli.

Míst je omezený počet, tak neváhejte a přijďte si uzmout svůj kus motivace a vyrůst.

Těším se na vás!

Andrejka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *