PROBĚHLO: FITFAB DAY ve Žlutých lázních: Den plný pohybu a zábavy!

Kdy: 30. června 2019 (10 – 17 hod)

Kde: v areálu pražských Žlutých lázní

Pořádá: FITFAB Strong

Partneři: Sportisimo, Zdravé stravování, Pixito, Překvapito, Nutrend

Registrace na lekce: TADY!

Bylo to takové spotánní rozhodnutí. Přišlo z čista jasna. Nápad. Uděláme meet up pro naše fanoušky.

To bychom to ale nebyli my, abychom nevymysleli něco speciálního!

A o co tedy jde? Čtěte dál! Dozvíte se, co je to vlastně FITFAB Day, kdy se bude konat, jak se na něj přihlásit a na co se vlastně můžete těšit.

CO JE FITFAB DAY?

Jak už sám název napodívá, jedná o den, který bude tak trochu Fit & Fabulous! Když jsme se rozhodovali, jestli do organizace něčeho takového jít, už v té chvíli jsme věděli, že se s našimi fanoušky nechceme vidět na piknikové dece v parku. Věděli jsme, že to chceme pojmout tak, abyste se mohli nejen bavit s námi, ale užít si zábavu a pořádně si zamakat!

FITFAB Day je sedm hodin nabitých:

 • lekcemi – posilovacími, jógou, tanečními, i pro děti
 • povídáním, rozhovory, setkáním s celým fitfab týmem
 • stánky a fotokoutkem
 • jídlem a pitím od Zdravého stravování

Máte se rozhodně na co těšit! A pokud byste chtěli podepsat Andy Fitness knihu, určitě si ji doneste! Na místě bude také k prodeji (kartou).

KDY A KDE SE POTKÁME?

V neděli 30.6. od 10 do 17 hodin!

Zapište si do diářů, telefonů, zápisníků, nebo na papírek na lednici datum neděle 30. června. Brány akce se otevřou v deset hodin dopoledne a makat s námi můžete až do páté hodiny odpolední.

Ptáte se, kde se potkáme?

Za poskytnutí prostor velice děkujeme Žlutým lázním v pražském Podolí, ve kterých se naše akce bude konat.

Žluté lázně jsou velkým podporovatelem start-upových projektů, speciálně těch sportovních, které motivují lidi do aktivního a zdravého životního stylu. Po první schůzce s partou ze Žlutých lázní nebylo o čem a všichni nadšeně souhlasili s naším plánem.

Pokud byste bloudili, na mapě najdete Žluté lázně tady. Pohodlně tam dojedete tramvají nebo autobusem do zastávky Dvorce.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Asi nikoho nepřekvapí, že si budete mít možnost zacvičit s autorkou programu Andy a lektorkami Andrejkou, Kati a Niki.

View this post on Instagram

Natáčení bylo letos vážně náročné? Na projektu se podílelo téměř 50 lidí, laťku jsme si nasadili vysoko a možná trochu přecenili naše síly.? Ale také s námi do toho letos šli tři partneři a my vám dnes první dva představíme? Chtěli jsme moc poděkovat @sportisimo_cesko – které nám pomohlo uskutečnit natáčení v tak krásném prostoru a s takovou technikou!? A dále @reebok_cz – který nás na natáčení oblékl a všichni tak pěkně ladíme a sluší nám to (doufáme!)? Bez obou by se spousta věcí kolem FITFAB Strong neuskutečnila a nemohli bychom si je dovolit. Proto opravdu moc a moc děkujeme!❤ #spoluprace #fitfabstronger #mameradost A co z toho plyne? FITFAB Strong je a vždycky bude zadarmo!? Fotila @ann.turkova ❤?

A post shared by FITFAB Strong (@fitfabstrong.cz) on

Navíc ale čekejte lekce pod vedením externích lektorů. A o jakých lektorech mluvíme? To si necháme jako překvapení, ať vás trochu napneme a máte se na co těšit!

Je to všechno? Zdaleka NE!

Celým dne nás provedou moderátoři Martin Levý – běžec a trenér RunCzech a naše Niki Kněžourová, kteří budou na pódiu vítat hosty, ať už vám známé, či neznámé, vést s nimi rozhovory a povídání na různá sportovní témata.

A to je vše? Stále NE!

Díky našim úžasným partnerům a sponzorům se můžete těšit na stánky, zdravou stravu, fotokoutek, bežeckou konzultaci a mnoho dalšího. Abychom nebyli tajemní jak hrad v Karpatech, prozradíme, že mezi stánky najdete Sportisimo a vám jistě známé Zdravé stravování a fotokoutek zajištěný kluky z Pixita.

Pokud bychom vám už lezli na nervy, (což se jistě nestane, ale nikdy nevíte) budete mít v rámci běžného provozu Žlutých lázní možnost zapůjčení vodních plavidel a sportovního náčiní – jak vodního, tak suchozemského. Zahrát si můžete stolní tenis nebo třeba volejbal.

S mraky jsme domluvení, že nebudou, takže snad všechno klapne tak, abychom si užili krásný letní den!

A abychom potěšili i vaši jemnou duši, čekat na vás bude i pár kulturních zážitků… 🙂

PROGRAM

Oficiální zahájení programu v 10:00 – úvodní slovo moderátorů

 • 10:30 – cardio lekce s Andy – velký stan
 • 11:00 – posilování s Niki – molo
 • 11:30 – dětská lekce s Kati – velký stan
 • 12:00 – coffee yoga s Andrejkou – molo

Půlhodinový moderovaný blok rozhovorů na pódiu u Tančírny – 12:30-13:00 rozhovor s Katkou Šimkovou (nutriční specialistkou) ze Zdravého stravování na téma “Superpotraviny kolem nás” (povede Andy)

 • 13:00 – jóga na mole s Jančou Najbrtovou – molo
 • 13:30 – cardio lekce s Andy – velký stan
 • 14:00 – power lekce s Andrejkou – molo
 • 14:30 – posilování s Kati – velký stan

Půlhodinový moderovaný blok rozhovorů na pódiu u Tančírny – 15:00-15:30 rozhovor s Verčou Vondrákovou, fyzioterapeutkou, která nám poví něco o správném tejpování včetně praktické ukázky

 • 15:30 – cardio lekce s Andy – velký stan
 • 16:00 – crossfit lekce se Filipem – venkovní hřiště
 • 16:00 – 16:30 – rozhovor s Andrejkou Mokrejšovou o zdravé stravě u Tančírny
 • 16:30 – dance lekce s Kati

17:00 Ukončení programu

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Na akci samotnou se nám přihlašovat nemusíte. Stačí dorazit a u vstupu zaplatit vstupné 50 Kč na pokladně Žlutých lázní.

Na naše lekce už se však přihlásit potřebujete, abychom vám rezervovali místečko a mohli se na vás těšit.

Přihlásit na jednotlivé lekce se budete moci od 1.června ve 20:00 na našem e-shopu (nebojte, o přesném programu a spuštění registrací vás budeme včas informovat). Cena jedné lekce bude symbolických 30 Kč, aby bylo přihlášení závazné a počítali jsme s vámi.

JAK TO VŠECHNO BUDE PROBÍHAT?

Velice jednoduše.

V den akce už si stačí jen sbalit sportovní oblečení, podložku na cvičení, pití a pro ty, kteří se budou chtít i slunit, plavky a osušku – a můžete vyrazit!

Areál Žlutých lázní zpoplatňuje vstup částkou 50 Kč, disponuje převlékárnou a sprchami, stejně tak, jako bude po celý den možnost si v areálu zakoupit občerstvení a pití.

KDE SE DOZVÍM VŠECHNY NOVINKY?

S veškerými detaily a aktualitami vás budeme průběžně informavat na Facebook události FitFab Day ve Žlutých lázních.

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, nechte nám klidně komentář pod tímto příspěvkem. Rádi odpovíme také na e-mail na fitfabshop@email.cz 🙂

Doufáme, že se s vámi uvidíme, dáme si do těla, popovídáme a užijeme si skvělý poslední červnový den.

Těšíme se na vás! ♥

Andy, Andrejka, Kati a Niki

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *