PROBĚHLO: FITFAB na Škoda IT Green Day

Kdy: 18.6.

Kde: ŠKODA AUTO, Mladá Boleslav

Pořádá: ŠKODA AUTO a. s.

šKODA?! ANO, ŠKODA!

Troufáme si tvrdit, že všechny nabídky na přednášky, které dostáváme jsou tak trochu výzva. Ale nabídka přednášky od zástupců ze ŠKODA AUTO byla trochu větší než všechny ostatní.

ŠKODA pro své zaměstnance každoročně pořádá interní údálost s názvem IT Green Day. Na akci je většinou pozváno více či méně, ale většinou 3 přednášející na různá témata – méně či více všední.

Celá akce je koncipována pro oddělení IT. Ano, slyšíte správně. Celé oddělení IT společnosti ŠKODA AUTO, před kterými naše Andy přednášela.

PROČ ZROVNA FITFAB?

Možná si tuto otázku pokládáte, proč zrovna FITFAB Strong na akci pro převážně chlapy ajťáky?

Jendoduše proto, že je zaujal náš příběh. Vyplnili jsme na trhu prostor naším fitness programem v češtině zcela zadarmo ke stažení zdarma úplně pro všechny.

O ČEM JSME MLUVILI?

Andy věděla, že ryze pánské publiku není to, se kterým bychom se pravidelně setkávaly. I přesto vsadila na jistou kartu a představila náš program v plné parádě.

Její projev, ostrovtip a povaha dostaly do kolen snad všechny v sále a přednáška měla neuvěřitelný úspěch! Celých 60 minut se neslo v duchu pohody.

Moc děkujeme za pozvání ŠKODA AUTO!

A co to znamená pro Vás? Že i u vás ve firme, na dni pro zaměstnance, či na jiné akci můžeme být, cvičit, přednášet a workshopovat a žádný požadavek pro nás není překážkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *