PROBĚHLO: Andy na Influenceringu

Kdy: 16. října 2019

Kde: HUB HUB Palác ARA

Pořádá: Grapefruit Company

Více o akci ZDE.

Již 16. října 2019 se bude v pražské pobočce coworkingového centra HubHub v paláci ARA konat celodenní konference Influencering.

Tento jednodenní event si klade za cíl poskytnout odpovědi nejen na to, jak správně navázat spolupráci s influencery, ale otevře i další témata, mnohdy ta kontroverzní, které k marketingu dnešní doby patří.

KOHO NA KONFERENCI UVIDÍM?

Konference, jak už bylo řečeno v předchozím odstavci, se zabývá influencery, jejich počínáním na sociálních sítích a dalšími tématy. Andy je bloggerka, influencerka, právnička, autorka fitness programu a když se vše toto spojí dohromady, je samozřejmě naprosto ideální speakerkou na Influencering.

Andy poví něco o tom, jak je vnímán influencer marketing z pohledu práva. Jak si smluvně pojistit, aby influencer nepoškodil pověst společnosti, jaké jsou limity reklamy, nekalé soutěže a ochrany spotřebitele? To vše Andy na příkladech z praxe prozradí.

Na akci se dále můžete těšit na účast dalších povolaných osob. Mezi takové patří například Jan Lukačevič, Anita Baselová, Lenka Vacvalová, Ivana Jidřichová, Martin Paukrt a další.

Rádi vás na akci uvidíme!

Tým FITFAB Strong

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *