PROBĚHLO: Andy na brněnské Nekonferenci 2019

Kdy: 5.6.2019

Kde: Brno, Impact Hub

Pořádá: Besteto

Více o akci ZDE.

5. června 2019 se v brněnském Impact Hubu koná další ročník úspěšné konference… teda… vlastně nekoná. Koná se tam totiž osmý ročník Nekonference 2019.

A MY BUDEME U TOHO

Nekonference je akce pořádaná marketingovou agenturou BESTETO a jedná se o setkání markeťáků a e-shopařů.

Tématem letošího ročníku jsou: FAILY. Konkrétně tedy ty, které nás něco naučily, někam nás posunuly a díky kterým jsme tam, kde jsme. A ruku na srdce, kdo z nás nemá takových přešlapů pár v rukávu, ta kecá. A jelikož i my jsme si prošli a přiznáváme, že občas ještě procházíme přešlapy všeho druhu, bylo nám jasné, že pozvání od BESTETO nejde odmítnout a že se určitě máme o co podělit.

A kdo jiný by měl na Nekonferenci přednášet než ten, kdo za zrodej FitFab Strong stojí a kdo se nejspíš přešlapů zažil nejvíc? No přece NAŠE ANDY. 

Andy posluchače na Nekonferenci seznámí s tenkou hranicí mezí kreativitou a zákonem a možná přizná i to, co sama při rozjezdu projektu pokazila a čemu se nejspíš už teď jen směje. Kromě Andy si ale budete moci poslechnout dalších šest rečníků, mezi kterými bude například i Veronika Brindzová, PPC holka na volné noze, či Honza Kotek z Heuréky a další.

Děkujeme BESTETO za pozvání!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *