PROBĚHLO: Zimní soustředění FITFAB Winter | 31.1. – 2.2.2020

Kdy: 31. ledna – 2. února 2020

Kde: Bystřice nad Perštejnem (Areál sportu a kultury)

Pořádá: FITFAB Strong

Zimní soustředění, byť počasí nám spíš evokovalo příchod jara, se konalo v krásném rozsáhlém sportovním areálu Bystřice nad Pernštejnem. Pojďte si s námi připomenout slunný víkend plný endorfinů!

Fotografie si můžete stáhnout kliknutím na pravé tlačítko myši a dát “Uložit obrázek jako” a užívat dle libosti.

(Pozn.: Pokud by se vám některá fotka nelíbila, stačí nám napsat mail na fitfabstrong@email.cz a my ji smažeme z povrchu zemského.)

Jako vždy jsme soustředění začali seznamovací cardio lekcí s Andy. A proč seznamovací? My se vždy potřebujeme seznámit s tím, jak silná skupina přijela. A věřte nám, přijela opravdu energická skupina!


R

Ranní ptáče dál doskáče

Rána začínala aktivně, a to buď během nebo ranní jógou, jak je zvykem. Andy s Andrejkou se vystřídaly v ranních jógách a Nikča s běžci sbírala kilometry.

Co bolí, to sílí

Řada došla i na posilování. Díky lekci Andrejky ze sobotního dopoledne jsme si všichni druhý den alespoň na moment vzpomněli na hýžďové svaly a kruháč Andy s Niki oddychovka rozhodně taky nebyl. Ale všichni nám během posilování věnovali alespoň jeden úsměv!

Tancuj, tancuj, vykrúcaj

A zase jsme vám dali na výběr. Je libo taneční lekci s Nikčou, nebo intervalový výběh s Andy? Jedni se vyblbli při energické choreografii, druzí při týmové štafetě.

Konec dobrý, výhry ještě lepší

Finální vědomostní posilovací lekci si vzal na starosti náš chlap číslo jedna Tombi. Všechny týmy přemýšlely, až se jim z hlav kouřilo a makali, až je všechno bolelo, ale vyhrát může jen jeden. Pro ten vítězný byly připraveny expandéry, které poskytlo Sportisimo. Ať slouží!

Závěrečné protažení si vzala pod taktovku Nikča. Nechceme, abyste domů jezdili přece úplně bolaví.

A jde se baštit!

Co by to bylo za soustředění, kdyby se nám o zdravé svačiny a něco na zpáteční cestu nepostaralo naše Zdravé stravování? Bez nich už to ani nejde! A proto i do Bystřice přivezli dávku zdravých dobrot v čele s nejoblíbenějšími tapiokovými dezerty a skvělými svačinkami. Po všem se jen zaprášilo.

      

Trochu jiná zábava

Ti pozorní přišlo na to, že v tomto foto reportu chybí jedna velice podstatná část celého soustředění – večerní zábava. Tak tu si hned v pátek vzala na starost Dita Podhadská ze společnosti ZDrSEM

Dita přednášela o základech první pomoci ve standardních i těch méně standardních situacích. Na konci povídání se všichni účastníci měli možnost zúčastnit simulované dopravní nehody a převést tak své vědomosti do praxe. Děkujeme, Dito!

Moc vám všem děkujeme za neuvěřitelnou energii a nasazení a těšíme se zase příště!

A kdy je příště? Už v dubnu v Praze! Brzy čekejte bližší informace.

FITFAB Strong tým

Fotila Ann Turková 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *