I program FITFAB Power využil cvičícího náčiní. Hodit se vám bude step, expandér, kettlebell, jógový bloček a tyč, případně činky . Nutné jsou činky a tyč. Doporučujeme ale i začátečníkům pořídit expandéry. Všem, kteří se chtějí posunout také kettlebell a step. Zažijete ze cvičení úplně jiný rozměr. 

Expandéry – odporové gumy!

Většina z vás expandéry vlastní již z dob programu Strongest nebo Twenty. V lekci Power BODY cvičíme s tím samým expandérem, který máme od našeho partnera Sportisimo:

1) Standardní je růžový expandér. Není drahý a prokáže vám medvědí službu.

2) Pro chlapy nebo silnější jedince je žlutý expandér, nebo červený – nejtěžší.

Step – vyšší bedýnka!

Stepy jsou v rámci programů FITFAB naprostým nováčkem. Možná je budete znát z aerobicových lekcí, kde jsou hodně využívány. Aby ne! Fungují jako nastavitelný stupínek a díky tomu zadek víc maká.

V programu Power step ale využijete jako pomocníka v lekci Power BODY společně s expandérem. Nebudeme na stepu tedy skákat, ale naopak občas i ležet.

Step najdete na Sportisimu.

Kettlebell

Kettlebell v programu Power také využijete úplně poprvé, a to konkrétně v lekci Power MUSCLE s Honzou Kempou.

Pro začátek doporučujeme začít s maximálně 4kilovým kettlebellem. Jakmile lekci techniky zvládnete správně, pořiďte si těžší.

Kdo nemá kettlebell může využít činek. Jak těžké budou, necháme na vás. V lekci cvičí Niki s 4kilovými a Katy s 2kilovými.

Jógový bloček

Jógový bloček rozhodně není nezbytností, bez které byste se v programu neobešli. Pokud si ale nejste jisti v balančních jógových pozicích či nejste tak ohební, doporučujeme bloček pořídit.

Tyč

V rámci lekce Power MOBILITY využijete tyč. Postačí vám ale bohatě násada od koštěte či mopu. Není třeba zde pořizovat nic speciálního.