Představujeme novou tréninkovou kolekci PUMA Fit

Od posledního focení uběhlo doslova pár měsíců a my jsme se sešli s týmem Sportisimo a PUMA v ateliéru znovu – tentokrát v ještě větší produkční skupině. Cílem bylo nafocení a natočení nové PUMA kolekce PUMA Fit, která propojuje design s inovativními technologiemi.

A za FITFAB tým musíme přiznat, že jsme z výsledku, který je zase o level výš, nadšené. A to jste ještě neviděli oficiální video!

O level výš posune oblečení z kolekce PUMA Fit i vaše cvičení. Oblečení s výrazným brandingem, který mu ale přesto neubírá na funkčnosti daných prvků, má za cíl skloubit styl a výkon, což se minimálně za nás opravdu povedlo! Na našem posledním fitness soustředění jsme mu daly totiž docela zabrat.

She Moves Us

Nafocením nové kolekce to nekončí. PUMA je dlouhodobým podporovatelem žen. A proto PUMA již před několika lety založila globální platformu She Moves Us, jež si klade za cíl inspirovat ženy se nebát jít si za svými sny.

Inspirace k plnění snů je něčím, co se vám také snažíme předávat, a tak nás nesmírně těší, že jsme se staly českými ambasadorkami této kampaně a připojily se tak k hvězdám světového formátu, kterou je například zpěvačka Dua Lipa.

A my jen prozradíme, že pro vás v rámci She Moves Us připravujeme jednu velkou podzimní akci!

Rozzařte si svůj (fitness) podzim

To se vám s kolekcí PUMA Fit jednoznačně povede! Klíčovým prvkem je výrazný branding a sytě růžová barva, které ve spojení s černou, střihem kousků a materiálem způsobila, že jsme si připadaly jako špionky Totally Spies (znáte ten seriál z Fox Kids, že jo?).

Jaký kousek se líbí nejvíc vám?

Černo-růžové dlouhé legíny >> ZDE!

Crop top s dlouhým rukávem >> ZDE!

Šik kraťasy >> ZDE!

A k nim růžové tričko s krátkým rukávem >> ZDE!

Růžová podprsenka s překříženými zády >> ZDE!

A ještě jedna jógamatka

Tu už od nás znáte. Ale jelikož se stejně najde někdo, kdo se nás zeptá, na jaké cvičíme, přidáváme odkaz ještě jednou. Protože co?! Jógamatek není nikdy dost.

Černá jógamatka >> ZDE!

Děkujeme značce PUMA, že nás k nafocení PUMA Fit, nové kolekce, opět oslovila. Moc si toho vážíme a už nyní vám můžeme prozradit, že chystáme celodenní event právě pod hlavičkou PUMY a She Moves Us globální kampaně.

Proto sledujte naše sociálně sítě Instagram a Facebook, aby vám nic neuniklo.

Za tým FITFAB Strong

Andy, Andrejka, Katy a Niki

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *