Fotogalerie: Soustředění FITFAB Summer 2018

Přinášíme vám první ochutnávku fotek ze soustředění FITFAB Summer!

Všechny fotky trvá zpracovat docela dlouho, a tak jsme naši fotografku Aničku ukecali, aby nám ukázala aspoň prvních pár a mohli jste se těšit na další.

Fotky si můžete stáhnout kliknutím na pravé tlačítko myši a dát “Uložit obrázek” a užívat dle libosti. Budeme samozřejmě rádi, když zmíníte autorku fotky – Ann Turková 🙂 Tady je její Facebook a tady její Instagram @ann.turkova.

(Pozn.: Pokud by se vám některá fotka nelíbila, stačí nám napsat mail na fitfabstrong@email.cz a my ji smažeme z povrchu zemského.)

Tak jdeme na to:

Ochutnávka z taneční lekce

Sobota dopoledne byla ve znamení taneční lekce s naší věčně usměvavou Katharine. Nevíme, jak je to možné, ale tahle holka z vás dostala fakt maximum!

 

Čas na svačinku – aneb jak vám sluší hlad!

Za svačinku děkujeme kočkám ze Zdravého stravování, dokonce si s námi kousek lekce zatančily, ale pak to vzdaly, že radši zůstanou u toho vaření. Holky, jde vám ale obojí! 😉

 

Ranní lekce jógy aneb ranní ptáče dál doskáče

Obdivujeme všechny, kteří se ráno před sedmou vzbudili do zimy a vyrazili s námi na venkovní lekci jógy s Andrejkou. Makali jste pořádně, byla sranda a potom zasloužená snídaně!

Večerní společenské hry aneb poznáváme se

Jak vypadá, když si vzájemně pantomimicky ukazujeme lekce FITFAB Strong a FITFAB Light? Asi humorně! Děkujeme za milou atmosféru a krásný večer. Někteří z vás to pořádně rozjeli!

 

A co sobota? Ta byla nejvíc boží!

Všechny fotky z druhého dne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak to je pro dnešek z fotek vše. Vybíráme zatím jen některé, hromadný soubor na veškeré fotky všem účastníkům přijdou do mailu, až budou kompletně všechny hotové!

Děkujeme, že jste toho byli součástí.

Příště to bude ještě lepší!

Tým FITFAB Strong

2 thoughts on “Fotogalerie: Soustředění FITFAB Summer 2018

  1. petra Reagovat

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli na rok 2019 chystáte zase soustředění.

    Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *