Nový fitness program vhodný pro maminky, kolenáře, zádaře a nejen je!

Tento článek vznikl ještě před vydáním programu FITFAB Well – dnes ho najdete ZDE!

Jako již každý půl rok chystáme nové natáčení. Tentokrát jsme ale nachystali něco naprosto speciálního. Letos v červnu jsme se rozhodli posunout o level výš.

FITFAB Strong často cvičí lidé s problémy s koleny, zády nebo těhotné ženy a maminky pár měsíců po porodu. K těmto skupinám je ale potřeba přistupovat se speciální péčí a zvláštními pravidly, a tak jsme věnovali dalších 6 lekcí právě jim.

Je program jen pro těhotné a kolenáře?

Jak již nadpis napovídá, lekce může cvičit každý!

Jde o lekce vhodné TAKÉ pro maminky a lidi s problémy s koleny nebo zády.

Pro ty, kteří si budou chtít víc zamakat, jsme lekce okořenili o činky, závaží na nohy nebo gymnastické míče.

Pro jaké skupiny tedy máme lekce?

V první řadě potěšíme především budoucí maminky.

První trimestr

Lekce zaměřená na ženy v prvním trimestru. Toto období těhotenství je velmi rizikové a je potřeba začít tělo připravovat na  rostoucí bříško, prsa a změnu těžiště těla. V lekci se zaměříme hlavně na aktivaci středu těla – břišní svaly, záda, pánevní dno a bránici. Posilovat budeme také zadeček a tricepsy.

První lekci povede Andy Pavelcová. Těšit se můžete na pětičlenný usměvavý tým. A protože chceme ukázat, že lekce není dělaná jen pro těhotné, budeme mít v lekcích i chlapy!

Druhý trimestr

Druhou lekcí vás provede energická Kati Selešiová. Cvičit ji s námi mohou ženy v druhém trimestru. Opět se zaměříme na střed těla, zadek a paže. Nebudeme však už cvičit na břiše a více cviků bude probíhat ve stoje nebo vleže na zádech.

Třetí trimestr

Poslední trimestr dostala na starosti Andrejka Mokrejšová se svým příjemným hlasem. Čeká nás klidnější posilování, které bude zaměřené na dech a především pomalé a správné provádění cviků.

Budeme hodně pracovat na zadku, dolních končetinách, tricepsech a svalech nožní klenby (s rostoucím bříškem a vyšší hmotností se vám totiž rozvolňuje vazivo okolo nártů).

Po šestinedělí

Po porodu by si ženy měly dát úplný voraz. Začneme tedy pracovat až s těmi, které budou na cvičení fyzicky připraveny. Rozhodně se do cvičení nepouštějte, pokud si nepřijdete na 100 % fit. Akorát byste si ublížily. Zpevníme břišní stěnu a pánevní dno, zestabilizujeme bederní páteř, posílíme celý střed těla a uvolníme kyčle.

Lekci si vezme na starosti opět Andy.

Lekce pro kolenáře a zádaře

Pokud máte problémy s koleny nebo třeba máte nadváhu, bude pro vás ideální naše cvičení šetrné na kolena s Kati.

Pokud vás často bolí hlava, sedíte u počítače nebo máte náročné zaměstnání, ve kterém záda dostávají zabrat, určitě si zamilujete lekci s Andrejkou zaměřenou právě na tento druh problémů..

Kdy program vyjde?

Určitě vás zajímá, kdy to celé vypukne. Sledujte nás určitě na Facebooku nebo Instagramu.

Celý program vyjde v druhé polovině července 2019.

Vše teď musíme sestříhat, poladit hudbu, vymyslet texty a titulky, nasadit nový web, nahodit na YouTube a Vimeo – a pak můžete začít cvičit!

Co byste o novém programu měli vědět?

Kolik bude lekcí?

Šest

Jak dlouhé budou lekce?

Okolo 25 minut

Jakému programu budou lekce podobné?

FITFAB Light (mrkněte tady)

Koho v lekcích uvidíte?

Náš hvězdný tým Andy, Andrejka, Kati a Niki.

Chybět nemohli běžci Martin Žáček, boží dvojka Running2 nebo také novinka – Anička Štumpf (Těhu v běhu). Nemohli jsme vynechat naši oblíbenou Hančí Flakovou, která je duší naší skupiny Fitfab Strong parta. Nově uvidíte i budoucí maminku Nellu a jako bonus se v jednom videu opět objeví Andy sestřička Justinka.

Kdo je partnerem natáčení?

Naší stálicí jsou Sportisimo a Reebok. Moc děkujeme za krásné oblečení a podporu v natáčení, které je z důvodu, že chceme mít všechno perfektní, velmi nákladné.

Kromě oblečení se o nás postarali i naši kamarádi ze Zdravého stravování

Kde jsme program natáčeli?

V místě konání našeho prvního soustředění FITFAB Summer.

Moc se těšte, slibujeme, že budeme makat ve dne v noci, abychom k vám dostali program co nejdříve.

Váš tým FITFAB Strong

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *