FITFAB Well e-booky pro maminky ke staženíííííí!

 

V červenci jsme vydali program FITFAB Well, to jistě všichni víte. Program je zaměřený na těhotné ženy, ženy po porodu a pro ty, kteří mají problémy s koleny a zády. A právě od prvních dvou zmiňovaných skupin jsme si na sociálních sítích i na našem e-mailu začali všímat množících se dotazů.

Každá žena je jiná, jedinečná a u každé má také jiný průběh těhotenství a rekonvalescence po něm. Byť jsme program stavěli pod vedením fyzioterapeutů, kteří dohlédli na vhodnost cviků pro tyto skupiny, bylo nám jasné, že ne každá žena bude schopná dělat všechny cviky a vždy bude záležet na aktuálním stavu.

V každé lekci z programu Well zdůrazňujeme, aby se ženy poradily se svým ošetřujícím lékařem, a tak, pro snadnější přístup lékaře ke cvikům…

…VYDÁVÁME E-BOOKY!

O co vlastně jde.

Každé lekci pro rizikové skupiny (FRESH, MEDIUM, SOFT, DONE) je věnován jeden e-book. V tzv. elektronické knížce najdete všechny cviky z rozcvičky a sad postupně tak, jak jdou. Název cviku, stopáž ve videu, ilustrace a krátký, ale výstižný popisek toho, jak cvik provádět správně.

Pokud si nejste jisté, zda během svého těhotenství nebo po něm, můžete právě tento cvik dělat, e-book si stáhnete a ukážete svému lékaři, který vám poradí. E-booky jsou ale i pro ty, kteří s námi cvičí FITFAB Well, nepatří do rizikových skupin, ale nejsou si jistí, zda cviky provádějí správně. E-book jim bude sloužit jako takový nápad na bezpečné a zdravé cvičení.

Všechny čtyři e-booky si můžete stáhnout a využívat zcela zdarma ZDE:

WELL Fresh

WELL Medium

WELL Soft

WELL Done

E-booky by nikdy nevznikly bez úžasných ilustrací Káti Černické, která s námi měla trpělivost a kreslila a kreslila a opravovala a plnila naše poznámky a připomínky! Moc děkujeme, Káťo.

A vám přejeme, aby vám e-booky dobře sloužily!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *