FITFAB WELL | WELL | WELL | WELL

Pomáháme zůstat v kondici maminkám a lidem s problémy s koleny i zády

O NÁS CHCI ZAČÍT

O nás

Pomáháme být v kondici maminkám a lidem se zdravotními komplikacemi.
Podrobnosti o videích a zásadách pro jednotlivé cvičící najdete v tomto souhrnu.

V čem je FITFAB Well jiný?

Program FITFAB Well je od všech předchozích dílů Strong, Light a Stronger nejvíce odlišný. Rozhodli jsme se jím oslovit všechny, kteří s námi doposud plnohodnotně cvičit nemohli. Jsou jimi ženy v prvním, druhém a třetím trimestru, maminky po šestinedělí a lidé, které trápí problémy s koleny nebo zády. Na několikaměsíční přípravě FITFAB Well se podílely dvě fyzioterapeutky, Michaela Vítková a Terezie Dvořáčková, které sestavily lekce tak, aby odpovídaly zdravotním potřebám jednotlivých skupin, a pod jejichž dohledem se program natáčel.

Lekce však nejsou určeny jen těm, kterým jsme cviky zdravotně uzpůsobili. Naopak si je s námi mohou zacvičit všichni ostatní, protože se zaměřují na klasické problémové partie jako bříško, hýždě nebo stehna. U každého videa také najdete těžší verzi cviků, která uspokojí i ty, kteří se nezaleknou našich náročných Strong videí.

“Upozorňujeme všechny naše cvičící, že je potřeba ke cvičení v těhotenství, po šestinedělí i při zdravotních komplikacích přistupovat opatrně, vždy poslouchat vlastní tělo a jeho limity. Nastávajícím maminkám doporučujeme probrat možnosti cvičení se svým lékařem. Nezapomeňte, zdraví je to nejcennější, co máte.”

Andy Voříšková (Pavelcová), autorka programu 

Bez koho by to nešlo

FITFAB Well - Trailer

Články, tipy, rozhovory

Blog