FITFAB Power | Power | Power | Power

FITFAB Strong poprvé s pánskými trenéry. To chcete zažít.

O NÁS CHCI ZAČÍT

O nás

Zajímá vás více? Tady se o FITFAB Strong a jeho fungování dozvíte vše.

Proč zkusit FITFAB Power?

Program FITFAB Power je v portfoliu FITFAB programů opravdu unikátní. Vůbec poprvé necvičí ani jedna ze čtyř lektorek – Andy, Andrejka, Katy nebo Niki. Lekce totiž vedou trenéři z řad mužů.

Program obsahuje dvě klasické posilovací lekce s pomůckami, intervalovou lekci s výbušným cardiem, dynamickou jógu, trénink hip hop dance a lekci mobility s prvky animal flow.

Jaké pomůcky si připravit? Kettlebell, expandér a step na lekce posilování, jógový bloček a tyč. Jaké velikosti či zátěž zvolit se dozvíte na blogu.

Pokud pomůcky navlastníte a pořizovat si je nechcete, nevadí. Na lekce posilování využijete činky, tyč nahraďte násadou od koštěte a bloček tlustší knihou. Jako již tradičně je ve videu někdo, kdo ukazuje lehčí variantu cviků.

“Doporučujeme každému, aby nepřepínal své síly. To určitě platí i o programu Power. Lekce jsou náročné a delší. Pokud někdo s cvičením začíná, měl by odstartovat některým z našich lehčích programů Light nebo Well a až poté zkusit Power v lehčí variantě. Jakmile si budete jisti technickým provedením cviků, pusťte se do těžší verze.”

Andy Voříšková (Pavelcová), autorka programu

Bez koho by to nešlo

FITFAB Power | Trailer

Články, tipy, rozhovory

Blog