FITFAB STRONG NAŽIVO | NAŽIVO | NAŽIVO | NAŽIVO

Pojeďte s námi na soustředění nebo si nás objednejte na svou akci.

O NÁS CO NABÍZÍME

Kdo jsme

Usměvavý lektorský tým pro každou srandu, který vás vtáhne do světa fitness.
Zajímá vás více o projektu FITFAB Strong? Tady o něm najdete vše.

Proč FITFAB Strong naživo?

Jsme parta kamarádů, která stojí za vznikem fitness projektu FITFAB Strong dostupného zdarma a pro všechny. Naším cílem je zvednout Čechy z gaučů a naučit je milovat pohyb.

Kromě online cvičících programů jsme se začali setkávat s našimi fanoušky i naživo, a tak vznikla víkendová soustředění, jednodenní sportovní akce a odborné semináře FITFAB Talks o sportu a výživě. 

Časem nás začaly oslovovat také firmy s organizací sportovních dnů či víkendů pro zaměstnance, díky širokému záběru dokážeme připravit akci na míru a zábavnou formou zapojit účastníky do pohybu. Pravidelně jezdíme na teambuildingy, konference, festivaly a přednášky, v týmu máme zkušené lektory, běžecké trenéry, fyzio a nutriční terapeuty.

Mrkněte na naše soustředění

Kde se můžeme potkat?

Nejbližší akce

(Nebo byste nás chtěli jen pro sebe? Tak nám rovnou napište.)

FITFAB Talks

Jedním z dalších konceptů, který pravidelně pořádáme, jsou akce s názvem FITFAB Talk. Původ názvu je zcela očividný. Na těchto dýchancích se hodně povídá a prostor dostane kromě našeho týmu …

Veřejné lekce

Tvoříme on-line obsah, ale úplně nejraději se s vámi se všemi setkáváme off-line. Rádi proto pořádáme nebo kýváme na veřejné lekce, akce, události, prostě a jednoduše na každou příležitost, kdy …

Spolupracujeme