FITFAB Pure | Pure | Pure | Pure

Jóga tak, jak ji (ne)znáte!

O NÁS CHCI ZAČÍT

O nás

Zajímá vás více? Tady se o FITFAB Strong a jeho fungování dozvíte vše.

Proč zkusit FITFAB Pure?

Po náloži posilování, které s námi znáte z lekcí programů FITFAB Strongest, Twenty a Power, jsme se rozhodli, že je na čase přejít na klidnější notu. A tak vznikl nápad FITFAB Pure – program, který vychází z jógové praxe a dokáže vám, že jóga je vše, jen ne nuda.

Lektorování se po dvouleté pauze chopily opět Andy, Andrejka, Katy a Niki a vzniklo šest lekcí vedených tak, aby si je mohl zacvičit opravdu každý, nehledě na pokročilost, se kterou jógu ovládá.

DJ Pavel už je stálice, doplnil ho houslista Marek a celý umělecký zážitek doplňuje prostředí Kaiserštejnského paláce na pražském Malostranském náměstí. 

„Nebudu vám slibovat jen pohodové protahování, však nás znáte. Dáme si pořádně do těla, ale možná jinak, než jste z našich posilovacích lekcí zvyklí. Heslo FITFAB Pure by mohlo být, že čím nenápadnější pohyb, tím větší makačka. Z lekcí si můžete vybrat čtyři videa klasické jógy, jedno rytmické posilování a jednu taneční lekci.

Jde také o první program, na kterém se podílel náš nový partner Puma, kterým patří společně se Sportisimem náš velký dík!“

Andy Voříšková, autorka programu

Bez koho by to nešlo

FITFAB Pure | Trailer

Články, tipy, rozhovory

Blog