FITFAB Workout | Workout | Workout | Workout

Věříme, že vás cvičení může bavit. S námi to totiž je zážitek.

O NÁS CHCI ZAČÍT

O nás

Zajímá vás více? Tady se o FITFAB Strong a jeho fungování dozvíte vše.

Proč zkusit FITFAB Workout?

Když jsme se zamýšleli nad zaměřením dalšího programu, došlo nám, že jsme se od natočení toho prvního – oblíbeného FITFAB Strong – posunuli o mílový krok dál, a tak je na čase vytvořit jeho remake. 

Program FITFAB Workout nabízí signature lekce, jako například lekci CARDIO, INTERVAL, YOGA nebo DANCE, ale i lekce, které se v prvním programu neobjevily, jako je lekce BODY nebo COUPLE. 

„Nenechte se zmást. Stejný mají lekce s prvním programem jen název a zaměření, náplň lekcí je odlišná. Dali jsme do jejich sestavení veškerou péči a naše nabyté vědomosti tak, abyste si z lekcí odnesli co nejvíce i z pohodlí domova.

Slibuji vám, že se během cvičení dostanete více či méně za vaši komfortní zónu. Věřím také, že vás bude cvičení tohoto velkého bráchy FITFAB Strong bavit minimálně stejně tak. Děkujeme za vaši přízeň, bez které by to nešlo a bez níž bychom se jen těžko mohli posouvat dále.“

Lekce, jež jsme natáčeli v magickém prostoru Rajské zahrady smíchovského kláštera Gabriel Loci, jsou doplněné chytlavými sety našeho DJ Pavla.

Děkujeme též našim partnerům Sportisimo a Puma!

Andy Voříšková, autorka programu

Bez koho by to nešlo

FITFAB Workout | Trailer

pořiďte si

FITFAB Diář

Chtěli byste se pustit do celoroční fitness výzvy? Pořiďte si FITFAB Diář 2024, pomocníka v cestě za vaším zdravějším a lepším já! Každý měsíc najdete v Diáři kromě cvičících videí také tipy pro lepší jídelníček či náladu.

FITFAB Diář pořídíte na e-shopu Sportisimo.cz.

Články, tipy, rozhovory

Blog

Jak funguje program FITFAB Workout

FITFAB Workout, jedenáctý fitness program online fitness projektu FITFAB Strong, kterým se vracíme ke kořenům, vám v následujících odstavcích představíme tak. abyste věděli, co od něj čekat, proč vznikl a …