Představujeme FITFAB Diář 2022!

FITFAB Diář 2022 už je v prodeji ZDE!

Už je to tady! Třetí FITFAB Diář. FITFAB Diář na rok 2022!

S holkama jsme letos prošly několik různých diářů, probraly, co každá v diáři potřebuje, co ji na aktuálním vyhovuje a co tolik ne. Ptaly jsme se i vás, a tak vznikl tenhle nový, zase o něco lepší motivační a fitness diář

Můžete se těšit třeba na:

 • měsíční výzvy, které si můžete upravit vám na míru,
 • prostor pro vaše poznámky,
 • habit tracker v novém kabátku,
 • místo pro zaznamenání vašeho jídelníčku,
 • plno tipů a motivace,
 • novou měkčí vazbu a gumičku okolo Diáře, aby vše zůstalo hezky pohromadě.

Co vás v Diáři čeká?

Připravte si i barvičky, rozhodně je využijete na vybarvování a personalizování právě toho vašeho kousku. 

Obálku jsme tentokrát zvolily s motivem jógy, která k nám neodmyslitelně patří. Příjemnou atmosféru dokreslují padající růžové lístky ze stromu. Chceme, abyste se při pohledu na Diář cítili příjemně, a právě tak se cítíme my, když vidíme tuhle obálku.

1. Měsíční fitness výzvy

Měsíční výzvy milujete, proto o ně nepřijdete ani v roce 2022. S konceptem, který jsme minulý rok zavedly, jste byly tak spokojené, že jsme ho neměnily. 

Výzvy jsou tak volnější, rozdělené na několik lekcí v týdnu, které můžete plnit dle svých aktuálních časových možností. Nic striktně daného.

To však neznamená, že by to pro vás nebyla novinka. Naopak! Výzvy jsou poskládané úplně jinak, a hlavně obsahují lekce z nového programu, který vyjde letos v prosinci.  

2. Vyšperkovaná grafika

To by nebyl FITFAB Diář, aby nám s ním opět nepomáhala naše šikovná grafička a ilustrátorka Maki. Ta dokázala převést prvotní návrh od Andrejky, který si načmárala na papíry, do výsledné peckové podoby. 

Měly jsme tak málo připomínek, že i kdyby vyšel Diář v prvotním návrhu, vůbec by to nevadilo. Tahle finální je ale (podle nás teda rozhodně) perfektní!

Věříme, že vyplňování a vybarvování vás bude bavit zase o něco víc.

3. Celý rok přehledně

Plánování je určitě první krok k efektivněji využitému času, ale stejně tak je důležité vyhodnocovat. Proto není vůbec od věci v pravidelných intervalech hodnotit to, co děláte a jak to děláte.

Ne proto, abyste toho mohli dělat ještě víc. Ale abyste to, co děláte, dělali efektivně. Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. A ve zdravém životním stylu to platí dvojnásob. 

Proto v našem Diáři najdete ke každému měsíci jeho celý přehled na dvojstraně. Celý ho tak budete mít jednoduše před sebou. Stejně tak k němu najdete i zhodnocení, co se vám povedlo a na čem je ještě potřeba zapracovat. 

Kromě měsíčního přehledu najdete v Diáři i týdenní přehled s místem na poznámky a jídelníček

Jednou za 6 měsíců od nás najdete i prostor pro zapsání vašich mír. Nechceme, aby hubnutí, měření a vážení bylo hlavní message našeho Diáře, ale je nám jasné, že pro někoho z vás mohou být tyto údaje důležité. Proto jsme je zařadily v delších intervalech. Každá změna potřebuje svůj čas. 

4. Užitečné tipy a rady

Vy už nás znáte a moc dobře víte, že bychom vás nemohli ochudit o naše tipy pro každodenní aktivity. Chceme, aby vám Diář pomáhal se vzděláním ohledně cvičení, zdravé stravy, ale i motivace a celkového přístupu k životu

V Diáři 2022 proto najdete:

 • oranžády a tyrkysáky speciálně pro náš Diář,
 • příklady běžeckých tréninků,
 • zdravé recepty,
 • tipy na cvičení a běžecké tréninky,
 • velký tip měsíce,
 • spoustu místa na konci Diáře pro vaše poznámky,
 • nápovědu, jak s Diářem pracovat.  

Tak kdy už?

To nejdůležitější nakonec! FITFAB Diář 2022 si budete moci koupit už nejspíše od středy 22. 9. na e-shopu Sportisima. V kamenných prodejnách se prodávat nebude, proto si ho chytněte online! V prodejnách ale bude možné si ho vyzvednout.

Cena bude opět 490 Kč vč. DPH.

Nezapomeňte si k Diáři pořídit i FITFAB samolepky, které najdete na našem e-shopu. V jednom balíčku obdržíte 12 archů, tedy 456 samolepek. To vám na celý rok krásně vystačí.

Děkujeme!

Za vaši neuvěřitelnou podporu a podněty, které nám pomohly při sestavování nového Diáře. Těšíme se, až ho budete mít v ruce a dáte nám vědět, jak se vám líbí!

Holky z FITFAB Strong

5 thoughts on “Představujeme FITFAB Diář 2022!

 1. Zuzana Kubíčková Reagovat

  Holky, zdravím.
  Bylo by, prosím, možné ukázat fotku, nebo přesně popsat, jak vypadá diář v týdnu?

  Moc Děkuju ☺️

  • Andrejka Mokrejšová Autor článkuReagovat

   Ahoj Zuzi, více fotek Diáře bude na e-shopu Sportisimo. Odkaz bude vytvořen zítra dopoledne kolem 10:00, kdy se spustí prodej. 😊

 2. Andrea Reagovat

  Ahoj holky, diář vypadá parádně, už letošní je skvělý, díky!
  Jen taková poznámka/dotaz.. Váš e-shop má nálepky, ale nemá diář a Sportisimo má zas jen diář.. To je dost nelogické 🙁 Když chci obojí, musím platit dvoje tolik nenáviděné poštovné.. Bude někdy někde obojí na jednom místě?

 3. Alice Reagovat

  Dobrý den, kolik má prosím diář stran? Nikde jsem to nenašla. děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *