Představujeme FITFAB Diář 2022!

FITFAB Diář 2022 už je v prodeji ZDE!

Už je to tady! Třetí FITFAB Diář. FITFAB Diář na rok 2022!

S holkama jsme letos prošly několik různých diářů, probraly, co každá v diáři potřebuje, co ji na aktuálním vyhovuje a co tolik ne. Ptaly jsme se i vás, a tak vznikl tenhle nový, zase o něco lepší motivační a fitness diář

Můžete se těšit třeba na:

 • měsíční výzvy, které si můžete upravit vám na míru,
 • prostor pro vaše poznámky,
 • habit tracker v novém kabátku,
 • místo pro zaznamenání vašeho jídelníčku,
 • plno tipů a motivace,
 • novou měkčí vazbu a gumičku okolo Diáře, aby vše zůstalo hezky pohromadě.

Co vás v Diáři čeká?

Připravte si i barvičky, rozhodně je využijete na vybarvování a personalizování právě toho vašeho kousku. 

Obálku jsme tentokrát zvolily s motivem jógy, která k nám neodmyslitelně patří. Příjemnou atmosféru dokreslují padající růžové lístky ze stromu. Chceme, abyste se při pohledu na Diář cítili příjemně, a právě tak se cítíme my, když vidíme tuhle obálku.

1. Měsíční fitness výzvy

Měsíční výzvy milujete, proto o ně nepřijdete ani v roce 2022. S konceptem, který jsme minulý rok zavedly, jste byly tak spokojené, že jsme ho neměnily. 

Výzvy jsou tak volnější, rozdělené na několik lekcí v týdnu, které můžete plnit dle svých aktuálních časových možností. Nic striktně daného.

To však neznamená, že by to pro vás nebyla novinka. Naopak! Výzvy jsou poskládané úplně jinak, a hlavně obsahují lekce z nového programu, který vyjde letos v prosinci.  

2. Vyšperkovaná grafika

To by nebyl FITFAB Diář, aby nám s ním opět nepomáhala naše šikovná grafička a ilustrátorka Maki. Ta dokázala převést prvotní návrh od Andrejky, který si načmárala na papíry, do výsledné peckové podoby. 

Měly jsme tak málo připomínek, že i kdyby vyšel Diář v prvotním návrhu, vůbec by to nevadilo. Tahle finální je ale (podle nás teda rozhodně) perfektní!

Věříme, že vyplňování a vybarvování vás bude bavit zase o něco víc.

3. Celý rok přehledně

Plánování je určitě první krok k efektivněji využitému času, ale stejně tak je důležité vyhodnocovat. Proto není vůbec od věci v pravidelných intervalech hodnotit to, co děláte a jak to děláte.

Ne proto, abyste toho mohli dělat ještě víc. Ale abyste to, co děláte, dělali efektivně. Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. A ve zdravém životním stylu to platí dvojnásob. 

Proto v našem Diáři najdete ke každému měsíci jeho celý přehled na dvojstraně. Celý ho tak budete mít jednoduše před sebou. Stejně tak k němu najdete i zhodnocení, co se vám povedlo a na čem je ještě potřeba zapracovat. 

Kromě měsíčního přehledu najdete v Diáři i týdenní přehled s místem na poznámky a jídelníček

Jednou za 6 měsíců od nás najdete i prostor pro zapsání vašich mír. Nechceme, aby hubnutí, měření a vážení bylo hlavní message našeho Diáře, ale je nám jasné, že pro někoho z vás mohou být tyto údaje důležité. Proto jsme je zařadily v delších intervalech. Každá změna potřebuje svůj čas. 

4. Užitečné tipy a rady

Vy už nás znáte a moc dobře víte, že bychom vás nemohli ochudit o naše tipy pro každodenní aktivity. Chceme, aby vám Diář pomáhal se vzděláním ohledně cvičení, zdravé stravy, ale i motivace a celkového přístupu k životu

V Diáři 2022 proto najdete:

 • oranžády a tyrkysáky speciálně pro náš Diář,
 • příklady běžeckých tréninků,
 • zdravé recepty,
 • tipy na cvičení a běžecké tréninky,
 • velký tip měsíce,
 • spoustu místa na konci Diáře pro vaše poznámky,
 • nápovědu, jak s Diářem pracovat.  

Tak kdy už?

To nejdůležitější nakonec! FITFAB Diář 2022 si budete moci koupit už nejspíše od středy 22. 9. na e-shopu Sportisima. V kamenných prodejnách se prodávat nebude, proto si ho chytněte online! V prodejnách ale bude možné si ho vyzvednout.

Cena bude opět 490 Kč vč. DPH.

Nezapomeňte si k Diáři pořídit i FITFAB samolepky, které najdete na našem e-shopu. V jednom balíčku obdržíte 12 archů, tedy 456 samolepek. To vám na celý rok krásně vystačí.

Děkujeme!

Za vaši neuvěřitelnou podporu a podněty, které nám pomohly při sestavování nového Diáře. Těšíme se, až ho budete mít v ruce a dáte nám vědět, jak se vám líbí!

Holky z FITFAB Strong

4 thoughts on “Představujeme FITFAB Diář 2022!

 1. Zuzana Kubíčková Reagovat

  Holky, zdravím.
  Bylo by, prosím, možné ukázat fotku, nebo přesně popsat, jak vypadá diář v týdnu?

  Moc Děkuju ☺️

  • Andrejka Mokrejšová Autor článkuReagovat

   Ahoj Zuzi, více fotek Diáře bude na e-shopu Sportisimo. Odkaz bude vytvořen zítra dopoledne kolem 10:00, kdy se spustí prodej. 😊

 2. Alice Reagovat

  Dobrý den, kolik má prosím diář stran? Nikde jsem to nenašla. děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *