FITFAB Strong tváří nové Reebok kolekce Crafted by Fitness

Když Andy zakládala FITFAB Strong, zřejmě netušila, že jednou bude po celé České republice známá nejen jako autorka programu, ale i jako ambasadorka velké značky sportovního oblečení.

O jaké značce je řeč?

Samozřejmě o Reebok. Je nám ctí, že si značky jako Sportisimo a Reebok vybraly tým FITFAB Strong jako… ambasadora nové kolekce pro Česko a Slovensko!

Musely jsme se štípnout, když nám přišla nabídka, zda bychom nechtěly být tváří nové kolekce Crafted by Fitness. Reebok nás plně podporuje při natáčení našeho programu, na které nás obléká a my si podpory fakt neuvěřitelně vážíme.

O to víc nás tahle nabídka fakt potěšila!

Na co se můžete těšit?

Oficiální kampaň kolekce se sice spouští až za týden, ale asi rozumíte, že jsme si tohle nemohly nechat pro sebe! Crafted by Fitness je totiž úplně boží a my vás do ní necháme alespoň kousíček nahlédnout díky backstage fotkám z oficiálního focení, které máme za sebou:

CRAFTED BY FITNESS spatří světlo světa až příští týden, ale vy už si ji s předstihem můžete omrknout nebo nakoupit:

Legíny >> zde!

Podprda >> zde!

Zároveň se nemůžeme dočkat, až někde v obchodě narazíte na ramínka s naším logem nebo někde na internetu na naši fotku! Určitě nám pak pošlete, kde jste na novou kolekci narazili a viděli nás!

Děkujeme za šanci se zase posunout o level dál a těšíme se na další a další příležitosti. Protože tohle je jen začátek!

Tým FITFAB Strong

(PS: Niki bude až na dalším focením, musela být v práci!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *