Je to venku! Chystáme fitness program pro děti!

Nebudeme už chodit kolem horké kaše. Ale protože prostě plníme všechna přání, která nám zasíláte, nemohli jsme už přehlížet tolik proseb o lekce pro děti.

Na co se můžete těšit?

Celkem na čtyři lekce – různě zaměřené a pro různé věkové kategorie.

První lekci pro nejmenší si vezme na starosti Katy. Zvládne ji každé děcko od tří let a skládá se z několika tanečků a lehkých cviků.

Druhou lekci sestavila Andy a je pro děti od 7 do 10 let. Budeme lehce posilovat, vyzkoušíme rovnováhu vašich ratolestí a na konci si trochu zablbneme.

Třetí lekce je dětská jóga s Andrejkou. Zvládnou ji děti od 5 let a výše a těšit se mohou na protažení, balancování a vysvětlení základních jógových pozic pro děti.

Poslední lekci pro nejstarší děti připravila Nikča. Kromě tance děti od 10 let čeká také lehké posilování a cardio prvky.

No a určitě vás zajímá…

Jsou lekce i pro dospělé?

Jasně! Jsou dělané tak, aby si je s dětmi mohli zacvičit i rodiče. Navíc je velmi žádoucí, aby rodiče u samotného cvičení byli a na děti dohlíželi.

Nejen proto, aby děti cvičily technicky správně (nicméně cviky jsme volily s holkama tak, aby u nich nehrozilo nesprávné provedení nebo chyby, u kterých by si děti mohly ublížit), ale aby se hýbala celá rodina!

A ano, těšit se v lekcích můžete i na dětské cvičící!

Andy ségra Justinka obsadí hned dvě lekce!

Spojili jsme síly s Mattelem!

Do dětských lekcí máme nového partnera, díky kterému se natáčení může uskutečnit. A proto vás lekcí provedeme nejen se značkou Barbie, ale také třeba Hot Wheels nebo Fisher-Price.

Dětská videa tak vy i děti najdete nejen u nás, ale také na Facebooku Barbie, kde mimojené děti najdou spousty zajímavých živých vysílání.

Kdy program vyjde?

Těšit se můžete už přibližně v půlce srpna, dáme včas vědět, jakmile bude vše připraveno!

Náš další fitness program pro dospělé vyjde tradičně na konci podzimu.

Sledujte náš Instagram!

Tým FITFAB Strong

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *