Je to venku! Chystáme fitness program pro děti!

Nebudeme už chodit kolem horké kaše. Ale protože prostě plníme všechna přání, která nám zasíláte, nemohli jsme už přehlížet tolik proseb o lekce pro děti.

Na co se můžete těšit?

Celkem na čtyři lekce – různě zaměřené a pro různé věkové kategorie.

První lekci pro nejmenší si vezme na starosti Katy. Zvládne ji každé děcko od tří let a skládá se z několika tanečků a lehkých cviků.

Druhou lekci sestavila Andy a je pro děti od 7 do 10 let. Budeme lehce posilovat, vyzkoušíme rovnováhu vašich ratolestí a na konci si trochu zablbneme.

Třetí lekce je dětská jóga s Andrejkou. Zvládnou ji děti od 5 let a výše a těšit se mohou na protažení, balancování a vysvětlení základních jógových pozic pro děti.

Poslední lekci pro nejstarší děti připravila Nikča. Kromě tance děti od 10 let čeká také lehké posilování a cardio prvky.

No a určitě vás zajímá…

Jsou lekce i pro dospělé?

Jasně! Jsou dělané tak, aby si je s dětmi mohli zacvičit i rodiče. Navíc je velmi žádoucí, aby rodiče u samotného cvičení byli a na děti dohlíželi.

Nejen proto, aby děti cvičily technicky správně (nicméně cviky jsme volily s holkama tak, aby u nich nehrozilo nesprávné provedení nebo chyby, u kterých by si děti mohly ublížit), ale aby se hýbala celá rodina!

A ano, těšit se v lekcích můžete i na dětské cvičící!

Andy ségra Justinka obsadí hned dvě lekce!

Spojili jsme síly s Mattelem!

Do dětských lekcí máme nového partnera, díky kterému se natáčení může uskutečnit. A proto vás lekcí provedeme nejen se značkou Barbie, ale také třeba Hot Wheels nebo Fisher-Price.

Dětská videa tak vy i děti najdete nejen u nás, ale také na Facebooku Barbie, kde mimojené děti najdou spousty zajímavých živých vysílání.

Kdy program vyjde?

Těšit se můžete už přibližně v půlce srpna, dáme včas vědět, jakmile bude vše připraveno!

Náš další fitness program pro dospělé vyjde tradičně na konci podzimu.

Sledujte náš Instagram!

Tým FITFAB Strong

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *