FITFAB Strong opět v akci: Crafted by Fitness podruhé

Není to dávno, co jsme vám oznámili skvělou zprávu, a to, že se FITFAB Strong stal ambasadorem nové kolekce Crafted by Fitness značky Reebok pro Českou republiku a Slovensko.

Šlo o vlaštovku prvních produktů, které jsou v této kolekcí k dostání a my se nemůžeme dočkat, až vám představíme další. Je jich totiž opravdu hodně a jsou boží.

Kolekce Crafted by Fitness doslovně znamená stvořeno pro fitness a my potvrzujeme, že svému názvu kolekce skutečně dostála. V ní najdete skvělé outfity na cvičení doma, do vaší domácí posilovny, ale i volnočasové kousky, ve kterých se budete cítit příjemně a stylově třeba i při hraní s dětmi v pokoji, na zahrádce, na balkonu, či u stolu při pití nejen té ranní kávy.

Co na vás v kolekci čeká

Celá kolekce nabízí neuvěřitelně příjemné funkční oblečení, a to nejen pro holky, ale i pro kluky. A my si k sobě přizvali trenéry Jakuba s Davidem, kteří pánskou část oblečení nafotili. Sladění do nejmenšího detailu budete i se svým partnerem!

Omrkněte a ulovte svojí novou cvičící motivaci Crafted by Fitness od Reeboku:

Dámské tepláky >> zde!

Bunda >> zde!

Legíny >> zde!

Tílko >> zde!

Dámské boty bílé >> zde!

3/4 legíny >> zde!

Podprsenka >> zde!

Dámské boty růžovo-černé >> zde!

Dámské tričko >> zde!

Dámské kraťásky >> zde!

Batoh >> zde!

Mikina >> zde!

Jógamatka >> zde!

Sportovní taška >> zde!

Pánské triko >> zde!

Pánské kraťasy černé >> zde!

Pánské boty barevné >> zde!

Pánské boty černé >> zde!

My se do kolekce naprosto zamilovali, a to tak, že jsme v ní museli hned natočit nová videa Cvičte doma s FITFAB Strong. Při natáčení tedy oblečení prošlo zátěžovým testem a my mu dáváme deset bodů z deseti!

Nemůžeme se dočkat, až na vás naše fotky budou vykukovat nejen ze sociálních sítí. Určitě nám dejte vědět, kde jste na nás narazili!

Děkujeme Sportisimo a Reebok za možnost být tváří tak skvělé kolekce, kterou Crafted by Fitness je.

Tým FITFAB Strong

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *