Nominuji tě do FITFAB výzvy!

Pokud čtete tyto řádky, váš moc dobrý kamarád nebo kamarádka vás právě nominovala do FITFAB výzvy.

A máte se opravdu na co těšit!

O co jde?

Začněte se s námi hýbat.

Jsme online projekt FITFAB Strong, který vytváří cvičící videa zdarma pro všechny úrovně náročnosti a všechny styly. Pod naší hlavičkou vznikly cardio, posilovací, taneční i jógové lekce, které si můžete pustit zdarma na YouTube nebo Vimeo a cvičit z pohodlí domova.

Jak to funguje? Vyberete si jeden z programů (nebo čapnete ten, který vám byl doporučen), najedete si na příslušnou stránku, stáhnete plánky cvičení a podle nich pojedete.

Jaké programy máme?

Ten báječný člověk, který vás nominoval, vám pravděpodobně na míru vybral, jaké cvičení se pro vás bude hodit. Pod odkazy jednotlivých programů pak najdete samotná videa i plánky cvičení:

Pokud jste začátečníci nebo to cvičení nechcete zas tak hrotit, vyzkoušejte jednodušší posilování FITFAB Light nebo fyzio cvičení FITFAB Well (to je vhodné i pro ženy v těhotenství).

Naopak pro pokročilé je tu FITFAB Strong (zaměřené na cardio a hubnutí), Stronger (více silové) nebo Strongest (velmi náročný program, který kombinuje náročné cardio a sílové cvičení).

Potřebujete se poradit, čím začít?

Náš usměvavý tým lektorů je vám k dispozici na Facebooku Fitfab Strong (napište zprávu) nebo se zeptejte ostatních cvičících ve Facebook skupině Fitfab Strong parta, jsou tam moc milí a ochotní lidé.

Mrkněte také na krátké video, co je to FITFAB Strong:

Tak na co ještě čekáte?

Pusťte se do toho! Naše videa jsou plná energie, živé hudby a nadšení. Zvedněte se z gauče a naučte se sportovat s radostí a chutí jako celá naše komunita!

Váš tým FITFAB Strong

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_5603-1024x683.jpg.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *