Tak toto je FITFAB Diář: Celoroční fitness výzva plná cvičení a motivace

Vydáváme diář!

S největší pravděpodobností se k vám tato informace už dostala, a pokud ne, tak teď už to víte. Zanedlouho spatří světlo světa náš úplně první diář. FITFAB Diář.

A v tomto článku se dozvíte vše, co by vás mohlo zajímat, ať už se jedná o samotný obsah diáře, datum zahájení prodeje, ceny, či distribuce. Tak čtěte dál!

Kdo diář tvořil?

Jasně, že tým FITFAB Strong! Nikča, Andy, Andrejka a Kati sedly za počítače a psaly a psaly, dokud se jim nekouřilo z hlavy!

Každá z nás má na starosti tři různé měsíce, které mají vždy různé téma, ať už hubnutí, zdravou stravu, běh, nové výzvy, time management nebo třeba pozitivní myšlení.

Aby bylo jasno, tak to úplně diář vlastně nebude!

Když jsme s holkama diář dodělaly, zjistily jsme, že jsme vlastně…

…dopsaly knihu.

Většina diářů obsahuje jen prázdné kolonky, kam si lidé zapisují, co je čeká. My jsme to dotáhly ještě o kus dál.

Včetně klasického týdenního kalendáře, kam si budete moci zapisovat všechny úkoly, povinnosti, to do listy a jiné, se můžete těšit na koncept, který máte všichni rádi.

Diář bude totiž jedna velká cvičící výzva!

Očekávejte rok nabitý lekcemi, aktivitami všeho druhu, motivací, tipy a povídáním. Nenecháme nikoho z vás, kdo budete diář vlastnit a používat, ani na den polevit (pouze v případě námi naordinovaného volna) a společně si rok 2020 užijeme naplno, aktivně a zdravě!

Kdy, kde, za kolik?

Diář bude oficiálně v prodeji během druhého listopadového týdne. Pokud ale vše dobře půjde ve fázi tisku, je možné, že jeho prodej spustíme třeba o týden dřív. O všem vás budeme vždy včas informovat na našem Instagramu či Facebooku.

Jen prosím neotálejte. Neudělaly jsme těch diářů tisíce!

Platforma, na které si náš diář budete moci koupit, je e-shop našeho skvělého partnera Sportisimo, bez kterého by celý FITFAB Strong nemohl fungovat. Sportisimo nám nabídlo možnost distribuce z jejich centrálního skladu, díky čemuž se budeme doma moci lépe pohybovat, než jak jsme plánovaly s prodejem z domova! Děkujeme, Sportisimo!

FITFAB Diář si pořídíte za 490,- Kč (už včetně DPH).

Bohužel z logistických důvodů nebude možné diář zasílat do zahraničí, Slovensko se bohužel také počítá. Určitě ale existuje cesta, jak i k vám, těm, kteří bydlíte v zahraničí a máte o diář zájem, diář dostat. Co takhle něčím dobrým uplatit kamárádku v Česku?

Vejde se diář do kabelky?

Diář je navržený tak, jak bychom si ho my samy koupily. Chtěly jsme, aby byl praktický, bylo v něm dostatek místa na všechny aktivity, povinnosti, úkoly a akce a buďte si jistí, že na to jsme opravdu hodně náročné, a aby se obálka nešpinila.

Rozhodly jsme se pro klasický formát A5 s tvrdými deskami. Diář má praktickou látkovou záložku a bílý silnější papír, aby se při častém používání (časté totiž opravdu bude, to si piště!) nepotrhal a nezmuchlal.

Vnitřek diáře je barevný, protože nikdy nic v našem životě s FITFAB Strong není jen černobílé!

Víte, že grafika diáře vznikala na druhém konci světa?

Čtete správně.

O grafiku se nám postarala naše kamarádka Maki, která bydlí v Japonsku. Je to nejšikovnější a nejrychlejší grafička na světě, a když jsme se jí zeptaly, zda by nám za měsíc vytvořila celoroční diář s výzvami, napsala nám ještě ten den, ať to na ni valíme!

Moc děkujeme, Maki!

Jak pracovat s diářem?

Jak se diáře používají, ví asi každý. Ale k našemu diáři si takový menší návod dovolíme.

Každým měsícem vás proveda jedna z lektorek. Na začátku se dočtete něco málo o ní, abyste věděli s kým máte tu čest a následuje krátké shrnutí toho, co vás v měsíci vlastně čeká a nemine. Než se pustíte do samotného plnění, najdete ke každému měsíci stránku až dvě povídání, které doporučujeme přečíst hned v úvodu. Čeká tam na vás návod k danému měsíci nebo tipy a triky od samotné lektorky.

Diář je koncipován jako týdenní – dvojstránka = týden. Střídat se budou lekce, aktivity, tipy a dny volna. Volně si lekce a vlastní aktivity přidávejte a nezapomeňte odškrtnout políčko splněno!

Moc se těšíme, až se nám s vaším FITFAB Diářem pochlubíte, ať už na našem Instagramu, či Facebooku!

Andy, Andrejka, Kati a Niki

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *