FITFAB Diář 2024 | Fitness a motivační parťák je tu!

FITFAB Diář 2024 je již v prodeji, pořídíte ho ZDE!

Vaše přání jsou naším rozkazem!

Každý rok nám velmi záleží na tom, aby byl FITFAB Diář nejen funkční k účelům, pro které jsou diáře tvořeny, ale aby se vám líbil a přinesl vám něco navíc. Něco, co žádný diář na trhu nenabídne. Proto je pro nás každý rok důležitá zpětná vazba, kterou nám na naši tvorbu dáváte.

Před nedávnem jsme proto mezi vás vypustili dotazník, jak se vám FITFAB Diáře líbí a co vám v nich chybí, a vzali jsme si všechna opakovaná přání k srdci. Tak, aby pro vás byl ten další Diář nejlepší.

Moc náš těší, že se vám líbí exkluzivní obsah pouze pro majitele Diářů, který jsme pro vás do současného Diáře nachystali, a ze zpětné vazby jednoznačně vyplývá, že právě tento obsah je jednou z přidaných hodnot Diáře, kterou jsme se rozhodli zachovat.

A protože ze zpětné vazby jsme vyčetli i volání po větším množství motivačních a edukačních stránek, je právě o ně Diář 2024 v každém měsíci obohacen!

FITFAB Diář 2024 je kombinací tradičního diáře, vaší denní dávky motivace, fitness plánovače, osobního trenéra a papírového nejlepšího kamaráda, který ukryje všechna vaše tajemství, zachytí pokroky, ale i neúspěchy, naučí, připomene a podpoří. To vše jsme se snažili do Diáře otisknout.

Diář je od 21. 9. v prodeji na e-shopu Sportisimo.cz.

Obálka, parametry a co v Diáři 2024 najdete

Obálkou to začíná. Obálka je první věcí, kterou na Diáři každý den uvidíte. Stejně jako v případě Diáře 2023 jsme se rozhodli jít pastelovou cestou a skrz design nechali kouzlit naši grafičku Maki. Finální dva návrhy jsme vám předložili na sociálních sítích a zanedlouho jsme znali vítěze, kterého si právě prohlížíte na fotce níže.

Diář je ve tvrdé vazbě, abyste ho mohli bezstarostně nosit v batohu či kabelce, velký jako klasický malý sešit – formát A5, má 192 stran, pruženku a stužku na založení.

1. Exkluzivní obsah

Jak jsme již avizovali, každý majitel Diáře bude mít možnost odemknout jednou měsíčně exkluzivní obsah skrývající se pod QR kódy a odkazy na začátku každého měsíce.

Těšit se můžete 10 exkluzivních cvičících videí, s nimiž počítají i měsíční výzvy, a dvě letní akce naživo.

Lekce pro vás zůstanou od chvíle odemčení dostupné po celou dobu, nikam nezmizí a vy se k nim budete moci vracet kdykoli budete mít chuť.

Letos si s námi majitelé Diáře užili jógu po širým nebem nebo zábavný orienťák. Co asi vymyslíme pro příští rok?

2. Měsíční fitness výzvy tak, jak je znáte

Bez měsíčních výzev už by to nebyl náš FITFAB Diář.

A tak na vás i nyní čeká 12 nabušených tematicky zaměřených výzev plných našich lekcí, aktivit a sportů, a to i těch méně tradičních. Za každou výzvou stojí vždy jedna z nás – Andy, Katy, Andrejka a Niki.

Ve výzvách se samozřejmě počítá i s nejnovějším programem, který vyjde v prosinci 2023, a s programem, který vyjde následující rok.

3. Roční, měsíční a týdenní přehledy přehledně a prostorně

Formátu těchto přehledů se držíme již tři roky v řadě a moc pěkně se vám i nám osvědčili. Opět tedy v Diáři najdete:

  • roční přehled – pro rok 2024 na začátku Diáře, pro rok 2025 na jeho konci s vyznačenými víkendy a státními svátky, vše přehledně na dvojstraně,
  • měsíční přehled – na začátku každého měsíce opět na dvojstraně tabulka pro zaznamenávání sportovních aktivit, důležitých milníků v měsíci, narozenin nebo čehokoli dalšího, co vás napadne,
  • týdenní přehled – hodně prostoru pro každý den i s praktickou to do tabulkou a místem pro poznámky a
  • volné stránky pro poznámky uvnitř i na konci Diáře na všechny vaše myšlenky a poznámky.

4. Nadupaná dávka motivace a edukace

Protože to všichni potřebujeme! A tak jsme do každého měsíce ukryli jednu stránku, která vás motivuje, edukuje, potěší nebo prostě a jednoduše pobaví.

Stránky jsou pestré, barevné, veselé a nabízí i prostor pro vaše kreativní vyblbnutí. Grafička Maki nechala vždy několik nevybarvených prvků, které si můžete doladit podle svého vkusu sami.

Letos budeme FITFAB Diářem pomáhat!

Říkali jsme si, co kdybychom prodej FITFAB Diáře 2024 spojili s něčím užitečným?

A tak koupí našeho Diáře přispějete na organizace jedné z akcí, jež pořádá organizace Cesta za snem.

Cílem Cesty za snem je vytvářet projekty, kde lidé mohou být spolu v pohybu, a to všichni dohromady, bez předsudků a rozdílů. Nezáleží na tom, jestli jste vozíčkář, máte jiné omezení nebo jste zcela zdravý. Sport a pohyb má být pro každého. A přesně za tímto tvrzením stojíme i my.

Akcí, jež jsme pro tyto účely, je zimní Kvadriatlon. Amatérský závod na běžkách, na němž se potkají všichni dohromady – dospělí, vozíčkáři, děti… Rozhodně na tuto akce, jež se uskuteční na začátku března, zveme i vás. Je pro všechny příchozí zdarma.

Zdroj obrázku: Cesta za snem

Moc děkujeme, že s námi pomáháte a podporujete pohyb! Vážíme si toho.

Kdy a kde si FITFAB Diář 2024 pořídíte?

Diáře půjdou do prodeje v posledním zářijovém týdnu. Chceme, abyste je u sebe měli co možná nejdříve. Nemůžeme se dočkat!

Zakoupit si je budete moci opět na e-shopu Sportisimo.cz.

Diáře nepůjde zakoupit na kamenných prodejnách, ale můžete si je tam vyzvednout. Pokud jste ze zahraničí, doporučujeme se domluvit s někým na soukromé FB skupině na Fitfab Strong parta, aby pro vás Diář koupil a zaslal.

Za kolik Diář pořídíte?

Cena zůstává již pátým rokem v řadě stejná. Máme moc velkou radost, že vzhledem k jakékoli situaci se nám cenu daří držet.

FITFAB Diář 2024 pořídíte za 490 Kč vč. DPH.

Velké děkujeme!

Bez vaší podpory bychom nemohli Diáře vytvářet. Jejich tvorba, proces a vše okolo jeho zrození nám dělá velkou radost a jsme vděčné, že Diáře pak po celý rok mohou dělat radost vám.

KOUPIT FITFAB DIÁŘ

2 thoughts on “FITFAB Diář 2024 | Fitness a motivační parťák je tu!

  1. Věra Reagovat

    Budou ještě prosím diáře 2024, aktuálně jsou vyprodané… ;-(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *