FAQ: FITFAB Strong v otázkách a odpovědích

Zajímá vás, o čem program je, jak vznikl, jak se cvičí a co má být jeho výsledkem? Pak jste tu správně. V tomto článku vám odpovíme na vaše nejčastější dotazy.

Jdeme na to:

Jak funguje fitness program FITFAB Strong?

Program se cvičí 4 týdny podle předepsaného plánu cvičení. Obsahuje dohromady 6 videí, která se opakují podle toho, kterou verzi si zvolíte.

Čtyři týdny znamená, že máte na tuto dobu předepsaný Plán cvičení, nikoliv to, že by cvičení bylo online dostupné jen 4 týdny, nebojte.

Videa zůstanou na internetu ZDARMA NAPOŘÁD.

Jaký je rozdíl mezi verzí MINI a MAX?

Verze MINI je určena pro ty, kteří s cvičením začínají nebo nemají tolik zkušeností. Je jednodušší a cvičí se pouze 3 x týdně.

MINI si odcvičíte podle tohoto plánu:

Chcete opravdovou výzvu? Je tady MAX!

Verze MAX je naopak pro ty, kteří jsou pokročilejší nebo chtějí brzy výsledky. Upozorňujeme ale, že výsledky uvidíte i s verzí MINI, cvičení není úplně lehké, ale zvládne ho každý. Pauzu si můžete dát kdykoliv nebo si cviky ulehčit.

MAX se cvičí podle tohoto plánu:

Zvládnete to?

Cvičení je koncipováno tak, aby si mákli i sportovci, kteří už se cvičením zkušenost mají, ale zároveň tak, aby nedemotivovalo někoho, kdo teprve začíná.

Možná si budete po prvním týdnu říkat, že to není možné zvládnout. Ale přesně tady to nesmíte vzdát. Protože budete zírat, jaký uděláte pokrok po prvních dvou nebo třech týdnech.

Až budete dokončovat 4.týden, můžeme vám zaručit, že budete sami překvapení, jak jste se zlepšili. Budete rychlejší, šikovnější a celé cvičení bude mnohem větší zábava.

Na svém těle uvidíte neuvěřitelné výsledky a na duši ještě větší. Naše cvičení vás totiž bude hlavně bavit a přimět vás cvičit s radostí.

Kolik to stojí?

Nic. Program je zadarmo. Prostě pustíte video a cvičíte.

Ptáte se, co z toho máme? Abychom pravdu řekli, tak nic. Projekt nemá sponzora a ani nebyl vytvořen proto, že chceme vydělat. Natáčení nás bavilo, chtěli jsme vytvořit program, který bude dostupný všem, bude v češtině a bude vás bavit.

Budeme ale rádi, když o nás povíte kamarádům, sousedce, příbuzným nebo nás budete sdílet na Facebooku a Instagramu. To byste nás opravdu potěšili.

Co je cílem programu?

Chceme být trochu jiní. Nechceme, abyste program cvičili jen proto, že chcete zhubnout. Je sice pravda, že poctivé cvičení verzí MINI i MAX rozhodně s vaší postavou udělá divy. Náš cíl je ale naučit vás cvičit s radostí a užívat si pohyb.

Nechceme, abyste museli odpočítávat minuty do konce. Chceme, abyste si užili cvičení samotné.

Naučíte se, že cvičení je běžná součást vašeho života, že vás dělá zdravější, krásnější a spokojenější. Cvičit můžete ve dvou, ve skupině nebo sami. Nikdo na vás nemusí koukat, nikdo vás nebude hodnotit. Budete na to jen vy a vaše svědomí.

Cvičení a zdravý životní styl mnoha lidem včetně Andy změnil život. A to bychom si nejvíc přáli, aby se stalo i vám.

Musíte cvičit podle Plánu cvičení?

Nemusíte. Je to jen naše doporučení.

Pokud máte třbea problém s tancem či zkrácením a nevyhovuje vám lekce DANCE nebo lekce YOGA, tak je vynechte a zařaďte jiné cvičení. Nezapomeňte ale, že byste si měli dát alespoň dvakrát v týdnu pauzu nebo nějaké lehčí protahovací cvičení jako naše YOGA.

Každému vyhovuje něco jiného a nemůžeme vás nutit dělat něco, co vám nesedí. Třeba si oblíbíte jen nějaké lekce a ty budete čas od času cvičit.

Plán cvičení je ale postaven tak, abyste pravidelně namáhali různé části těla a pokud to jen trochu půjde, Plán cvičení dodržujte!

Kde videa najdu?

Jednotlivá cvičení najdete na tomto webu v sekci VIDEA. Spouští se přímo přes Vimeo, kam jsme videa umístili.

Kdyby se videa sekala, je to proto, že jsou natočena ve velmi dobré kvalitě a že pouští videa hodně lidí najednou nebo ještě třeba máte slabší wifinu. Pro tyto případy jsme umožnili videa stahovat – viz. další bod.

Videa jsme umístili i na Facebook FITFAB Strong. Tam najdete i každodenní motivaci, tak si nás přidejte a lajkněte.

Mohu si videa stáhnout?

Ano, můžete. Chtěli jsme tak udělat radost lidem, kteří doma nemají dostatečně dobrý signál a při přehrávání se jim videa sekají. To by sice uprostřed prkna mohla být docela výzva, ale určitě je to nepříjemné.

Rozhodli jsme se proto otevřít vám možnost stažení videí přímo z našeho Vimea.

Ke stažení musíte:

 • být přihlášeni (tedy se zdarma zaregistrovat) a pak stačí
 • kliknout na video, které chcete stáhnout a
 • pod ním zmáčknout Download.

Vyberete si sami, v jaké kvalitě a velikosti chcete videa stáhnout a hurá, cvičit můžete kdekoliv, kde nebude internet.

Bude i pokračování?

Ano, bude. Andy sice odjíždí na půl roku na Island, ale v červnu se vrátí a pak natočí druhý díl.

Do té doby vychytáme všechny chybky, zvětšíme tým, najdeme nové prostory, perfektně to připravíme, nachystáme spoustu novinek a hrozně se těšíme, až zase budeme natáčet.

Také si rádi vyslechneme vaši zpětnou vazbu, co se vám líbilo a nelíbilo, na čem bychom měli zapracovat a co naopak určitě nechat.

Vy jste totiž ti, pro koho to děláme a kvůli komu chceme program udělat co nejlepší.

Máte další dotazy? Sem s nimi! Napište nám na fitfabstrong@email.cz !

Andy

15 thoughts on “FAQ: FITFAB Strong v otázkách a odpovědích

 1. Andy Reply

  Teda! Tohle přišlo jako na zavolanou! 😀 Jste naprosto skvělí!

 2. K.a.a Reply

  Jeee nahodou jsem brouzdala na instagramu a videla @miculkam, jak sdili vasi jogu. Jsem z vaseho programu nadsena, je to super napad. Nebudu cekat na 1.1.,nebo na kdy se davaji predsevzeti, zvedam se z gauce a jdu si zacvicit (prave jogu) hned 🙂

  • Andy Pavelcová Post authorReply

   Tak to máme obrovskou radost! Miška září hned ve dvou lekcích – Interval a Dance! 🙂 Ať se líbí a chválíme, že se na to vrhneš ještě před Novým rokem! 😉

 3. Hanýs Reply

  Ahoj, díky moc za tento projekt! Včera jsem vás objevila a hned si dala Cardio a vše mě bolí! Ale co bolí, to sílí, žejo. A ten pocit, že pro sebe člověk něco udělá – k nezaplacení 🙂 Dnes mám volno a na zítra se těším na další cvíčo. Tohle mi chybělo, jste skvělí! Děkuji! <3

  • Andy Pavelcová Post authorReply

   Tak přejeme příjemnou pauzu a doufáme, že další cvíčo bude zase super! 🙂 Moc děkujeme za pochvalu a hlavně vydržet!! 😉

 4. Petra H. Reply

  Včera jsem si s vámi poprvé zacvičila – vybrala jsem si video s Andy a za chvíli jdu zase. Přiznám se, že jsem včera skoro “brečela bolestí” neb od porodu pravidelně necvičím a nárazový spinning je málo. Díky za tento program a budu si držet palce abych opravd vydržela 🙂 a hlavně, aby mě moje dítě nechalo cvičit

  • Andy Pavelcová Post authorReply

   Peťo, vydrž! 😀 Bude to každým dnem lepší a lepší! Obdivujem odvahu a držíme palce taky! Jen tak dál 🙂

 5. Karolína Reply

  Paráda, nejdříve jsem se podívala na Vaše cvičení, zda to zvládnu a nakonec si vybrala Core Strong. Vydržela jsem a líbilo se mi to. Příště jdu na další. Díky za Vaše stránky, pro ty, kteří nemají čas někam chodit je to parádní procvičení na malém prostoru doma 🙂

  • Andy Pavelcová Post authorReply

   To jsme moc rádi, přesně to splnilo účel 🙂 Ať se líbí i další cvičení! 😉 Děkujeme!

 6. Karolína Reply

  ABS Legs Strong, umřely mi stehna .-) Přidal se i pětiletý syn a povzbuzoval. Paráda 🙂

 7. Líba Reply

  Díky moc, tohle přišlo opravdu v pravý čas, ještě jednou díky,.

 8. Hanďa Reply

  Ahoj Andy, všechny tvá videa jsem shlédla jestli jej začnu cvičit a hned po prvním videu (dance) jsem měla jasno, je to paráda už se těším až zítra začnu. Vše je perfektně koncipováno a cvičeno s velkou radostí a povzbuzením :). Já osobně bych ve videích uvítala, kdyby jsi říkala, kterou část zrovna procvičujeme ( je mi jasné, že to rozhodně ucítím :D, teda pokud to budu cvičit správně 🙂 Až budu mít výsledky určitě se ozvu 🙂

 9. Andy Reply

  Ahoj Andy,začala jsem 3.týden Mini,protože jsem totiž jedna z mnoha co nerada cvičí a musím říct že je to pěkná makačka . Ale nevzdala jsem to ,moc mě to baví,což se sama sobě divím a těším se na další cvičení.Jen si cvičební dny musím naplánovat podle sebe kvůli 12 hodinovým směnám,doufám,že to nevadí a snažím se dodržet odpočinek. Moje obrovská pochvala vám 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *