Co je a jak funguje FITFAB Strong?

Ať už jste tu poprvé a chcete zjistit, co je FITFAB Strong zač, nebo jste už podle nás cvičili a zajímá vás, kdo za lekcemi stojí, vítejte a čtěte dál!

Co tomto v článku najdete?

 • co je projekt FITFAB Strong a kdo za ním stojí
 • jaké fitness programy máme a kde je najít
 • seznam všech našich výzev
 • tipy, kde nás můžete potkat a sledovat
 • vysvětlení, z čeho fungujeme
 • perličky na konec

FITFAB Strong je český on-line fitness projekt, za nímž stojí Andy Pavelcová – lektorka, bloggerka, právnička, no prostě multifunkční holka, která se rozhodla, že Čechy zvedne z gaučů.

Andy razí heslo, že pohyb by měl být dostupný pro každého bez rozdílu. Program je proto dostupný nejen ke shlédnutí, ale i stažení zcela zdarma.

Andy na chod projektu není sama. Po jejím boku stojí:

Co si můžete zacvičit?

V současné době si můžete zacvičit jakoukoliv lekci z jednoho z našich pěti programů:

 • FITFAB Strong – svižné cvičení zaměřené na hubnutí a kardio,
 • FITFAB Stronger – silovější cvičení s originálními lekcemi,
 • FITFAB Strongest – nejnáročnější program, kombinující kardio a sílu,
 • FITFAB Light – jednodušší posilování pro začátečníky s lekcemi do 20 min,
 • FITFAB Well – pro těhotné, po šestinedělí a pro lidi s problémy s koleny a zády.

Každý program obsahuje šest lekcí, které jsou zaměřeny na jinou svalovou partii. V programech Strong, Stronger a Strongest najdete také taneční lekci a téměř ve všech i lekci jógy.

Ke každému programu vydáme plánek ke stažení ve verzi MAX a MINI, který obsahuje měsíční rozvrh lekcí daného programu. Plánky najdete na stránkách jednotlivých programů, vyjma programu Well, kde plánek úplně nedával smysl.

Kde videa najdete?

Jak si můžete zacvičit? Naprosto jednoduše.

Vyhledejte si videa na našem YouTube, nebo na Vimeo FITFAB Strong, pusťte si vybranou lekci a začněte cvičit. Úplně kdekoliv.

Všechna videa jsou také na příslušných webových stránkách každého programu (viz výše).

Naše měsíční výzvy

Aby ti, kteří s námi cvičí neusnuli na vavřínech, a abychom lekce z jednotlivých programů propojili, tvoříme na vybrané měsíce výzvy.

Výzva je vlastně takový průvodce pro celý měsíc. Každý den je pro vás nachystaná jedna z lekcí, jiná aktivita, nějaké čtení či tip.

Mrkněte na výzvy, které už jsme vypustili:

Kde nás můžete potkat?

Jsme program on-line, ale dost dobře umíme být i off-line a snažíme se co nejvíce stýkat s našimi fanoušky naživo. Ať už jde o soustředění, kterých pár během roku pořádáme (nejbližší je FITFAB Winter), nebo veřejné akce, kterých se účastníme. Všechny akce, které pořádáme, nebo na kterých budeme najdete na našem webu Naživo.

FITFAB do firem!

V poslední době často pořádáme sportovní dny nebo víkendy pro firmy. Vneseme do kolektivu sport, zábavu a stmelíme tým!

Velice rádi navštívíme i vaši firmu a pro vaše zaměstnance uspořádáme lekce, přednášku nebo jakékoliv workshopy. Stačí nám napsat mail na fitfabstrong@email.cz.

Kde nás sledovat?

Instagram

Na Instagramu fitfabstrong.cz, kam denně přispíváme, interagujeme s fanoušky a snažíme se motivovat a podporovat ke zdravému životnímu stylu.

Facebook

Na Facebooku Fitfab Strong – oficiální stránka, nebo na facebookové skupině Fitfab Strong parta – skupina pro fanoušky, ve které spolu sdílíme své úspěchy.

YouTube a Vimeo

Na YouTube kanále FITFAB Strong, nebo na Vimeo.

Web

Na webu fitfabstrong.cz a jeho mikro stránkách (viz výše u výpisu programů).

Z čeho FITFAB Strong žije?

Jak už bylo řečeno na začátku článku, program je zcela zdarma úplně pro každého. Je a vždycky bude.

Nabízí se otázka, z čeho program funguje a kde se berou finance na natáčení, provoz a všechny nové projekty.

FITFAB Strong by nemohl fungovat bez našich skvělých partnerů Sportisimo, díky kterému můžeme natáčet stále nové programy. Dále Reebok, který nám na natáčení poskytuje krásné a funkční oblečení. A v neposlední řadě naše Zdravé stravování, bez kterého by nemohlo fungovat žádné naše soustředění, či akce, na které našim účastníkům jejich zdravé svačinky doplňují energii.

Děkujeme!

Máme i e-shop!

FITFAB Strong funguje i díky provozu našeho e-shopu.

V e-shopu najdete FITFAB Strong sportovní kolekci, jejíž koupí nás můžete podpořit.

Zároveň na e-shopu můžete objednat všechna soustředění, případně ostatní produkty navíc. Nabídku neustále aktualizujeme.

Perličky na konec, aneb co jste možná netušili

 • FITFAB není naše jediná práce. Je to náš koníček, který všechny děláme ve volném čase a pro který jsme nadšené. Každá z nás na plný úvazek pracuje. Andy je právnička, Niki dělá PR pro společnosti z oblasti nemovitostí, Andrejka je nutriční terapeutka a Kati najdete na prknech, co znamenají svět.
 • Jedině s námi si zacvičíte i u vás doma na živou hudbu. DJ, bubny a housle, které potěší vaši duši a obstarává je Marek Pavelec, Andy brácha.
 • Jsou pro nás směrodatná přání našich fanoušků. Posloucháme, co byste si přáli a naší nabídku se snažíme co nejvíce uzpůsobit a neustále vymýšlíme s čím novým přijít.
 • Taky si ale skromně myslíme, že FITFAB komunita je nejlepší na světě a bez vás bychom nebyli nic. A víme to!
 • Při přípravě na natáčení nového programu se nám zkrátí denní hodinová spánková dotace na polovinu a z každého natáčení máme obrovský respekt a pěkné nervy!

Vítejte ve světě FITFAB Strong!

Kdybyste měli jakýkoli dotaz, na který byste v tomto článku nedostali odpověď, určitě nám napište komentář nebo zprávu na e-mail fitfabstrong@email.cz.

Andy, Niki, Andrejka a Kati

P.S.: už nás sledujete na Instagramu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *