FITFAB Strong v nové tréninkové kolekci PUMA jaro/léto

O téhle kolekci víme už nějaký ten pátek. Fotili jsme ji totiž hned na začátku roku a udržet ji před Vámi v tajnosti nám dalo docela zabrat. Jednotlivé kousky se nám totiž tak líbí, že bychom je nejraději nosili hned.

Čekání je ale u konce! Nová tréninková kolekce PUMA pro jaro a léto 2023 je konečně tady a my máme velkou radost, že si ji můžete u našeho parťáka Sportisimo pořídit nyní i vy.

Čtěte dál pro pořádnou dávku outfitové inspirace. 🤸‍♀

Syté barvy i černá klasika

Minulé kolekci PUMA Fit vévodila sytě růžová. Je to takový ten typ barvy, kterou jedni milují a druzí nenávidí. I přes naše – ve většině případů – utlumené barevné preference jsme se ale přiřadili k prvnímu táboru, a tak pro nás milým překvapením byla přítomnost právě téhle barvy i kolekci pro tuto sezónu.

První klíčový outfit kolekce je zbarven právě do tónů této barvy. Podívejte se sami, jak Katý sluší!

Růžové triko s logem >> ZDE!

Černo-růžové bike shorts >> ZDE!

Zcela ale chápeme, pokud patříte k druhému táboru a mnohem raději volíte černou klasiku.

My razíme naše interní heslo, že černých legín není nikdy dost. A černých legín s vysokým pasem už tuplem ne. Andy s Niki vyzkoušely tyhle žíhané a my je od focení necháváme na vrcholcích legínových komínků ve skříní.

Černé žíhané legíny s vysokým pasem >> ZDE!

Černá žíhaná podprsenka (abych to měla jako set) >> ZDE!

Dobře. Možná nefandíte sytě růžové, ale ani černá klasika od hlavy k patě není váš šálek kávy? Právě pro vás jsou kousky z kolekce v modré a světle fialové barvě.

Niki podprsenku zkombinovala s tradičními černými legínami s vysokým pasem, které mají logo pouze na zadním lemu a hned jim dala zátěžový test v podobě dřepů. Dáváme 12 z 10 na squat-proof škále.

Fialková sportovní podprsenka s gumou >> ZDE!

Černé legíny s logem >> ZDE!

Andrejka zase dala otestovat černé volné kraťasy na jejich škále rolování. Resumé zní, že se nerolují a v pohodě zvládnou i výpady.

A něco hezkého pro vaši jógovou praxi

Jste spíše fanouškem jógy nebo pilates? I na vás Puma myslela a na Sportisimo e-shopu a v obchodech najdete oblečení i pro tyto příležitosti.

Andrejka kupříkladu pečlivě otestovala Niki posilovací outfit i na jo´gu a podle asán soudíme, že prošel!

Fialková sportovní podprsenka s gumou >> ZDE!

Černé legíny s logem >> ZDE!

Zamlouvá se vám tahle modrá/fialová barva?

Tak to pro vás máme ještě jeden outfit, který využijete jak do fitka, tak právě i pro vaši jo´govou praxi.

Okoukněte ho v Niki nejnovějším reels na Instagramu.

A pokud jste měl někdo zálusk na podprsenku se zipem, kterou oblékla Niki na společnou fotku, tak ta už je také dostupná na e-shopu.

Fialková sportovní podprsenka se zipem >> ZDE!

Velký dík opět putuje PUMĚ a Sportisimu, že s námi krásnou kolekci, kterou s hrdostí můžeme oblékat a nosit, nafotili a vkládají do nás tak znovu svou důvěru.

A vy sledujte naše sítě Instagram a Facebook, aby vám neunikly žádné novinky nejen o kolekcích, ale i o našich akcích a soustředěních, kterých pro tento rok plánujeme ještě spoustu!

Za tým FITFAB Strong

Katy, Andy, Niki a Andrejka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *