Nová tréninková kolekce Puma do fitka i na jógu

Tato kolekce si s námi už stihla projít velkými zátěžovými testy – natáčení, focení, soustředění i firemní akce a naše aktivity. To vše nové kousky zvládly s grácií, bez ztráty barvy, nitě a tvaru.

A tak vám s čistým srdcem představujeme nejnovější kousky značky Puma, které již nyní najdete k dostání na Sportisimo. Věříme, že si je zamilujete stejně jako my a barvami se rozhodnete prozářit své podzimní sportovní aktivity.

Signature zeleno-modré komplety

Jestli nějaký kousek vévodí celé kolekci, je to jednoznačně tento zeleno-modrý komplet, který zaujal i vás, a to hned na našich stories z natáčení.

Pozn. pro ty, kteří by snad měli pnutí s námi diskutovat o pravdivosti tvrzení, že je komplet zeleno-modrý, berte to jako fakt.

Komplet je nepřehlédnutelný nejen díky své barvě, ale také díky střihu jeho vrchního dílu. Ten bychom označili za rafinovaný, ať už si pod tím představíte cokoli. V novém programu, který vyjde již v prosinci, s námi legíny a podprsenka odcvičily náročné cardio, silovku s činkami i párový workout a my dáváme 10 bodů z 10!

Zeleno-modré legíny s vyšším pasem >> ZDE!

Zeleno-modrá podprsenka >> ZDE!

S modrou nekončíme

Očividně modrá učarovala celému design týmu Puma a my nemůžeme více než souhlasit. Modrý komplet je hned na druhé příčce naší oblíbenosti.

Tyto modré legíny z pevného materiálu s vyšším pasem v délce 7/8 se skvěle hodí k modrému triku s krátkým z funkčního materiálu s technologií dryCELL.

My jsme legíny s trikem otestovaly v cardio a párové lekci.

Modré 7/8 legíny >> ZDE!

Modré triko Puma PERFORMANCE >> ZDE!

Tričko Puma PERFORMANCE je k dostání i ve světle růžové barvě >> ZDE!

Černá klasika, která nezklame

Nezoufejte, pokud barvám zrovna neholdujete. I pro vás se v letošní kolekci podzim/zima najde něco pěkného.

Zastánci černé klikněte a vyzkoušejte:

Kraťásky s vyšším pasem s gumou >> ZDE!

Černá sportovní podprsenka >> ZDE!

Černé 7/8 legíny s vyšším pasem, kapsičkou a celopotiskem >> ZDE!

Černé legíny využíváme především na jógu, kraťasy vezmeme do fitka či na skupinovou lekci a podprsenka je naprosto multifunkční a hodí se na běh, cvičení nebo výlet.

Boty a doplňky – aby to ladilo

K zeleno-modrému kompletu vám doporučíme i boty, abyste to měli opravdu kompletní! Jde o model tenisek, které máme již od začátku letošní zimy v růžové barvě a nemůžeme si je vynachválit.

Černé tenisky >> ZDE!

Úzké čelenky (modrá, zelená, černá, bílá) >> ZDE!

Úzké čelenky (bílá, černá a růžová) >> ZDE!

A jako bonus přikládáme i tip na jógamatku, kdyby někdo z vás sháněl. My tyto využíváme již přes rok a půl, nekloužou a nedrolí se.

Jógamatka >> ZDE!

Moc děkujeme našim partnerům Sportisimo a Puma, kteří nám zas a znovu dávají možnost se postavit do role fotomodelek, podporují nás a vždy nám kryjí záda!

A vy sledujte naše sítě Instagram a Facebook, aby vám neunikly žádné novinky.

A až si nové kousky budete na Sportisimu pořizovat, nezapomeňte i na náš FITFAB Diář!

Za tým FITFAB Strong

Niki, Andrejka, Katy a Andy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *