Nominuj dva kamarády a zvedni s námi Čechy z gaučů!

Dlouho jsme přemýšleli, jak vás do celého FITFAB Strong co nejvíce zapojit. Často nám říkáte, jak je neuvěřitelné, kolik lidí jsme naučili sportovat, brát pohyb jako odměnu a ne jako trest za to, co snědli nebo vypili.

My vám ale chceme ukázat, že to dokážete i vy.

Zvedněme společně Čechy z gaučů.

Na celé FITFAB komunitě si vážíme nejvíc toho, jak dobře už nás znáte, jakou nám dáváte zpětnou vazbu a jak si vzájemně pomáháte. Když někdo do naší Facebook skupiny Fitfab Strong parta napíše nějaký dotaz ohledně našich videí nebo výzev, stihne většinou někdo z vás zaregovat dřív, než si dotaz přečteme my z týmu. A o tom je síla FITFAB komunity.

My jsme se to ale rozhodli posunout ještě dál.

Jak na to?

Stačí vám:

  1. mít odcvičený aspoň jeden náš program
  2. vybrat 2 kamarády nebo kámošky
  3. zapojit je do cvičení nějakého programu

Chcete pomoci? Pokud víte, že je vaše kamarádka začátečník, doporučte jí FITFAB Light nebo FITFAB Well. Naopak pro pokročilé je tu FITFAB Strong (více cardio), Stronger (více silové) nebo Strongest (kombinace cardia a síly).

Co je cílem výzvy?

Dostat cvičení k těm, kteří ho pořád berou jako úhlavního nepřítele. Dostat cvičení k těm, kteří si každé Vánoce stěžují, že přibírají. Šířit myšlenku FITFAB Strong mezi další lidi, kterým chybí elán a už tisíckrát to vzdali.

Ukažte jim, že vy jste to dokázali a podpořte je. Staňte se jejich motivací!

Stejně jako my můžete i vy šířit zdravý životní styl mezi lidi. A nejvíc tím pomůžete právě svým známým. Vzpomeňte si na někoho, komu by naše videa udělala radost. Kdo má málo času, peněz nebo třeba energie a FITFAB Strong by pro ně byl jako dělaný.

Co přesně můžete udělat?

Existují celkem tři způsoby:

1) Poslat jim odkaz s výzvou

Stačí jednoduše najet na tento odkaz a zkopírovat adresní řádek. Těšíme se na reakce!

www.fitfabstrong.cz/zajimavosti/nominuji-te-do-fitfab-vyzvy

2) Na Facebooku

Jsou vaši kamarádi aktivní na Facebooku? Zapojte je přímo v komentáři pod naším příspěvkem.

3) Na Instagramu výzvou ve stories

Máte nejradši Instagram? Právě pro vás máme speciální template ke stažení, který si můžete dát do stories a svoje kamarády na nich označit!

Stihneme to ještě před Silvestrem, abychom mohli všichni začít od nového roku? Jasně, že jo! Na nic nečekejte a buďte Ježíškem pro vaše blízké. Co můžete darovat více, než zdravější život, sebevědomější přístup k sobě samým a hlavně zábavné a účinné cvičení.

Díky, že jste v tom s námi. My se pouštíme do další práce a projektů, které nás v příštím roce čekají – a prozradíme jediné – máte se fakt na co těšit!

Váš tým FITFAB Strong

2 thoughts on “Nominuj dva kamarády a zvedni s námi Čechy z gaučů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *